Jump to content

Bit's Heaven

  • entries
    208
  • comments
    522
  • views
    6,614

6 mei


Bit

8,561 views

Eindelijk is de bestrating daar ! Nog niet klaar helemaal ( dat duurt nog wel ff ) Maar een groot deel ligt nu vast. En het zonnetje scheen bij verrassing weer eens bijna de hele dag ( wel koud, 11 gr )

 

Dan .... tadaaa .... !! Heb ik een piepklein kasje ( van de Lidl ) gekregen van een vriend, die regelmatig komt kijken ( en hij knipt de acer-campestre-haag ook nog es

Zelf zou ik niet snel zo'n kasje uitzoeken , maar voor nu ( de tomaten , pepers en paprika's staan er al in ) is het eigenlijk prima, en ben ik er verrassend genoeg voor mezelf, heel blij mee.

 

Langzaam ga ik verder met elke paar dagen een nw bed erbij. De Borage die ik vorige week zaaide staat al boven, er is een 3e aardbeienbed in de maak.

Links, waar het kasje nu staat, laat ik de grond deze zomer dus wat verhoogd. Ik blijk wat teveel grond te hebben nu misschien , nog niet helemaal duidelijk. Eerst maar verder met de bedden maken, grondverbetering enz enz.

 

dscn446452331336334802.JPG

3 Comments


Recommended Comments

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...