Ga naar inhoud

HilkyW

Members
  • Aantal items

    5
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

Persoonlijke informatie

  • Woonplaats / Regio
    Amsterdam
  1. Weet iemand of je al aardappels buiten kunt poten? (we hebben Raja, die zijn niet vroeg en niet laat) De buurman (op de tuin) had het over na 1 maart. Kunnen ze wel tegen een beetje nachtvorst, want er toch echt nog kans op een beetje kou. Ik verwacht geen strenge vorst meer, maar een paar graadjes kan nog best. Misschien moeten we het gewoon proberen. Heylane's binnen-aardappel doet het in ieder geval al wel goed.
  2. HilkyW

    Moesbak!

    Dat ziet er leuk uit zeg. En gerecycled. Mijn huisgenootje recycled ook alles voor de plantjes, als ze dit ziet krijgt ze vast weer nieuwe ideeën
  3. Heylane kan erg lekkere dingen bakken. Wij brengen dus ook wel wat lekkers mee voor bij de koffie (iets zoets). Voor Jorieke brengen we dan wel azijn en olie mee (of zijn er originelere ideeën?)
  4. Ik ga proberen met Heylane mee te komen, dat lijkt me ontzettend leuk. We moeten iets dichterbij de datum kijken of dat ook daadwerkelijk gaat lukken (gezondheid). Maar ik heb het in ieder geval alvast in de agenda gezet.
  5. Hallo allemaal. Ik wil mezelf even voorstellen: HilkyW. Ik deel een moestuin met mijn huisgenootje Heylane en die is hier al lid. Zij heeft onze moestuin dus al voorgesteld. Ik lees graag mee op het forum en heb al veel geleerd. Zo af en toe wil toch ook zelf kunnen posten, dus heb ik nu maar een eigen profiel aangemaakt. Ik ben dol op onkruid wieden en natuurlijk op oogsten. (Heylane is meer van de zaailingen en het planten). Zo samen vormen we een goed duo dus.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...