Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

hazeltje

Leden
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

  1. hazeltje reageerde op Guus D's topic in Babbeltuin
    Ohhh ik kocht zo'n mooie jampan. Ik kreeg een VVV-bon en had nog verjaardagsgeld, en toen kocht ik hem zomaar. De oude deed het helaas niet meer in onze nieuwe keuken op het inductiefornuis. Dat was ook een hele fijne pan, ook 10 liter, maar dan iets smaller een hoger. Met deze kan je fijn gieten. Hier gaan heel veel jammetjes uit komen.
  2. Volgens mij klopt dat helemaal wat je zelf denk; een mereljong.
  3. Ja winterhard zijn ze dus. Deze staat al jaren in dat randje (ik denk echt al 7 jaar of zo) en is elk jaar iets groter. Maar vooral de witte en de roze blijven. De gele verdwijnen.
  4. Voor de Belgische moestuinforummers: struikroven 🌱 PLANTENREDDINGS-ACTIE BIEZENMORTEL! Kwekerij De Runsvoort stopt ermee en wij laten deze prachtige planten niet verloren gaan. Ga jij deze planten redden? 📅 Wanneer: dinsdagmiddag 24 maart 🕑 Tijd: 14:00 – 17:00 uur 📍 Locatie: De Runsvoort 1, Biezenmortel Red de laatste hortensia's en viburnums van de shredder en geef ze een tweede leven in jouw tuin. Neem je eigen spade en emmer/zak mee!
  5. Ik vind met emaille fijner. Ik maakte afgelopen zomer slow-appelmoes (ik had geen tijd om het af te maken, schilde appels, kookte ze even en zette ze in de hooikist omdat ik weg moest). Toen was mijn appelmoes wel gaar, maar ook verkleurd doordat deze creuset waarin ik het maakte geen emaille heeft aan de binnenkant. Ik heb nieuwe pannen nodig, want mijn oude pannen (set van Ikea van toen ik op kamer ging (ahhhh 30 jaar geleden)) doen het niet op inductie. Mijn ook al oude Creuset pannen doen het allemaal wel op het nieuwe fornuis. Ik twijfel over welke pannen ik ga kopen, maar neig toch naar nog twee mooie creusets erbij. Leuk om hier over andere merken zoals Bare te lezen.
  6. hazeltje reageerde op geedee's topic in Tuinvragen
    Wat ontzettend mooi Mellie. Ik vid ze heel mooi bij elkaar passen. Wat een bloemenweelde zal dit worden!
  7. hazeltje reageerde op Arja's topic in Huiskamer
    Ja wij doen ook mee. Doe je zelf ook mee @Arja ?
  8. Ohhhhh, ik ❤️ sleutelbloemen. Echt zo mooi deze hoge zachtgele. Hier verdwijnen helaas die mooie hoge. Ik heb wel een groot wit monster. Je weet wel zo'n platje uit de supermarkt. Dat is nu een mega grote pol geworden. Op de foto lijkt het mee te vallen, en hij is inmiddels al weer wat uitgebloeid. Maar ik wist niet dat het zulke pollen konden worden. Wat wel leuk is, is dat hij al maanden bloeit. Met de sneeuw bloeide hij ook al (haha, niet te zien met die schutkleur).
  9. Een beton vloer is een advies, omdat je dan minder wormen hebt en dus minder PFAS. Het advies is om de ruimte waar je kippen lopen zo bodemdiertjes onvriendelijk mogelijk te maken. beetje gek en tegenstrijdig voelt het. Hier zitten de kippen overdekt opgehokt vanwege de vogelgriep, dus ik steek zelf ook nog mijn kop even in het (wormvrije) zand. 🙈
  10. Ohhh fijn dat er toch weer groei inzit Woldistel!. Ik zette vandaag mijn citroen (geen idee welke, ik kocht hem bij de Lidl) weer buiten. Ik vreesde de sneeuw en vorst (in december en januari) en zette de plant op onze slaapkamer. Daar was het als het buiten koud was ook maar een graad of 8. Brrrrr, maar prima voor mijn citrus om te overwinteren. Hij had het naar zijn zin, want we sliepen de afgelopen nachten al heerlijk geparfumeerd. Er zijn inmiddels al een aantal bloempjes open. Daar heb ik dus een kwastje overheen gehaald. Maar de plant nu toch maar buiten gezet, het is zulk mooi weer. Ik hoop op vroege hommels en bijtjes (en daarna veel citroenen).
  11. Terwijl ik vandaag mijn zaden uitzocht (eindelijk tijd voor na een verbouwing hier), plofte het mooie zakje wedstrijd-zaad in de bus. Dank je wel Lia!
  12. Nou precies dat inderdaad (dat wat Mellie schrijft hierboven). Super bedankt @Flup
  13. Polenta wordt denk ik niet gaar genoeg in een wafel. Dan hou je van die harde korreltjes erin (blegghhhh). Maïsmeel moet wel kunnen.
  14. Hier precies hetzelfde klusje gedaan. Meer dan 20 cm sneeuw van de kas geveegd. Pfffff best een klusje, ook al is de kas niet zo groot.
  15. Ze zijn wel donkerder groen dan gewone groene sperziebonen. Dus toch nog fraai voor in een potje denk ik. Ik doe ook graag mee. Eens kijken hoe deze zijn. Blauhilde zet ik al elk jaar, andere paarse bonen zijn zeker welkom.

Account

Navigatie

Zoeken

Account

Navigatie

Zoeken

Zoeken

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.