Ga naar inhoud

hazeltje

Members
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

  1. hazeltje plaatste een bericht in een topic in Groente
    Wow Mellie wat een uitvinding om dat zo te doen. En bijzonder dat het dan niet in bloei schiet!
  2. Wauw 10 kg aardbeien. Heerlijk zeg. Ziet er allemaal mooi en groeizaam uit! Goed werk hoor.
  3. hazeltje reageerde op Nieuw's bericht in een topic in Tuinvragen
    @acpronk postte vandaag een soort groothandel Telermaat in Boskoop. Daar staan waanzinnig veel potten op de website, die je ongetwijfeld ook dichterbij huis kan vinden. Ik zie hoge potten: diverse rozenpotten, pot zonder naam, frambozenpot Met die zoektermen vind je ongetwijfeld elders wat. Succes! Je kan ook bij een hovenier langs of een kweker en vragen of ze nog wat over hebben. Zo heb ik ook een stapel rozenpotten van 4 liter. En ze zijn inderdaad heel handig.
  4. Zinnia gezaaid, ik vond nog een zakje. Mijn voorgetrokken dahlia's in de grond gezet. Uitjes geoogst voor door de lasagne vanavond. Laatste rucola geoogst, en nieuwe rucola gezaaid (daar was ik dus te laat mee, omdat de oude al doorgeschoten en op is).
  5. hazeltje reageerde op Dennis29's bericht in een topic in Fruit en noten
    Zonder de harde schil erom heen kiemen ze echt eerder. Ik heb een keer de helft gekraakt en de andere helft niet. Daar zat aanmerkelijk verschil tussen te kieming. Met een klein hamertje gaat het echt prima, zoals hierboven omschreven.
  6. hazeltje startte met het volgen van Moestuin tussen bollengif
  7. Eindelijk de dille in de tuin gepoot. Ze stonden nog in minipotjes. Alle half afgekloven aardbeien verwijderd, wat jammer dat een dier ons voor was. En de laatste zoete aardappel de grond in gedaan. Die mocht nog namelijk eerst nog even wat meer wortelen. En zo hier en daar wat onkruid getrokken. Gisteren nieuwe augurken gezaaid, want mijn prachtige plantjes gingen slap hangen en verwelkten daarna. Geen idee wat er in de grond zit (ik heb nog niet gegraven), waardoor dit gebeurde. Geen enkele andere moestuinplant deed dit. Lijkt me stug dat uitgerekend alleen daar wortelvretertjes zitten. En gisteren ook nog mijn digitalis verspeend. Ze staan nog steeds vrij dicht bij elkaar, maar van de 2 cm perskluitjes zijn ze naar de 5 cm perskluitjes gegaan. Wat is dat toch een heerlijk klusje om te doen. Ik hoop volgend jaar nog op bloemen, maar denk dat het toch het jaar daarna pas wordt. Ze zijn nu nog zo mini.
  8. hazeltje reageerde op Charly's bericht in een topic in Problemen in de moestuin
    Gatver joh, het gaat maar door. Staan er nu inderdaad aardappels? Of werden het toch lelies?
  9. hazeltje reageerde op sjakiehesen's bericht in een topic in Fruit en noten
    Hier staat een stuk van de WUR, daarin staat: Klik hier voor het hele artikel
  10. hazeltje reageerde op appelvrouw's bericht in een topic in Doe het zelf
    Wat een prachtige kleuren zo bij elkaar. Benieuwd hoe de rand uiteindelijk wordt.
  11. Wat leuk om te zien!
  12. hazeltje reageerde op appelvrouw's bericht in een topic in Huiskamer
    Wat een briljant beest is dat! 😂 Ik schoot echt heel hard in de lach.
  13. hazeltje reageerde op Jorieke123's bericht in een topic in Huiskamer
    Wat een prachtige rode stengels Vlaflip. Stond die plant al bij je nieuwe huis?
  14. hazeltje reageerde op roeier's bericht in een topic in Kruiden
    Wauw Frans, wat een planten in 1 jaar! Ziet er echt mooi uit. Die planten hebben behalve echte, ook de spreekwoordelijk peper in hun .... ! 🙊
  15. hazeltje reageerde op Lia56's bericht in een topic in Huiskamer
    Wauw wat een mooie planten! ik had mijn drie overgebleven zaadjes in de deno laten liggen. Maar ik lig er nu echt totaal definitief uit. De zaadjes zagen en nog mooi uit, maar toen ik er zachtjes op duwde, bleken ze toch helemaal versnot van binnen. helaas pindakaas. Volgend jaar een nieuwe kans.
  16. Ik ving wel 2 naaktslakken 1 aspergehaantje. Ik had ergens gelezen dat kippen die laatste niet eten. Nou onze kippen wel. Mooi! Daarna boorde ik gaatjes in de tomatenspiralen zodat er een oogjes is voor een touwtje. Dat ging nog verrassend goed! En vervolgens zette ik ze bij de tomaten in de kas. Nu nog een systeem bedenken om ze stevig rechtop te houden.