-
-
Bladschade aan Vaccinum Corymbosum Duke
Staat de plant in een droge grond? Pot, volle grond? Dit lijkt me op schade dat de plant heeft ondervonden door een te droge grond.
-
Druiven afdak
Is inderdaad niet zo moeilijk. Heb er zelf een in mijn terras.
-
Temperatuur in kas te hoog (+-40)
den elias reageerde op den elias's bericht in een topic in Square foot gardening en tuinieren in pottenMijn kasje staat ook deels in de schaduw vandaar en krijgt merendeel zonlicht in de middag. Hoogste temp gemeten vandaag is 33 graden.
-
Temperatuur in kas te hoog (+-40)
den elias reageerde op den elias's bericht in een topic in Square foot gardening en tuinieren in pottenIk heb de voorkant open gemaakt (de 2 deuren) en ga dit altijd open laten. Moest ik het kastje weghalen dan zou dat ten nadele komen voor de tomaten die dan blootgesteld worden aan neerslag. De temperatuur staat nu constant op 27 graden. Zelfs in de volle zon. Bedankt voor de feedback.
-
Tomaten 2017
Hoe zie je dat aan tomatenplanten? Beginner hier.
-
Temperatuur in kas te hoog (+-40)
Hallo forumleden Ik zal eerst mijn klein moestuintje voorstellen. Momenteel kweek ik: - 11 aardbeien (10 Ostara en 1 Rabunda), - 1 trostomaat (premio F1) - rozemarijn - biologische munt Bij het moestuinbakje heb ik een kas geïnstalleerd om zo de oogst te vervroegen. Er zitten momenteel al veel aardbeien maar de temperatuur wordt soms echt veel te hoog. Vandaag al 20°C in de ochtend en een halfuur later al 40°C. De 'deuren' openzetten maakt niet veel uit, dan blijft die nog op 40°C. Zijn deze temperaturen nefast voor deze planten? Grondbedekking is kokosschors.
-
Kersenboom snoeien
Een kersenboom is natuurlijk niet bedoeld om te knotten.
-
Tomaten 2017
Iemand ervaring met de trostomaat premio F1? Zijn de vruchten groot of eerder klein zoals kerstomaatjes? Bedankt.
-
Welke rassen perzik, nectarine, amandel zijn het best resistent tegen ziektes?
Perzik Avalon Pride Benedicte Dat zijn zowat de beste perzikvariëteiten
-
Krulziekte bestrijding bij perzik/nectarine
Avalon hier bijna helemaal in blad gebloeid. Geen spoor van de krulziekte te bekennen en verder niets gespoten.
-
De teelt van blauwe bessen in pot
Niet nodig afdekken. Staan in pot trouwens al 2 jaar. Bessen staan hier al te bloeien in blad. Nog geen bloemen
-
Krulziekte bestrijding bij perzik/nectarine
Heb het krulziekteresistente ras 'avalon pride', aantasting is elk jaar heel klein en het levert ook nog lekkere vruchten ook nog.
-
Krulziekte bestrijding bij perzik/nectarine
Hier wordt niks gespoten
-
Mag je druiven nu snoeien?
Ik zal dan wel wachten tot de vorst geweken is (waarschijnlijk volgende week zaterdag) want hier vriest het ook al -7°C in de nacht en ook omdat het voornamelijk wel dikke en veel takken die gesnoeid moeten worden. Bedankt
-
Mag je druiven nu snoeien?
Wegens de aanhoudende droge en zonnige dagen, mag je druiven in openlucht nu snoeien? Bedankt

den elias
Members
-
Registratiedatum
-
Laatst bezocht