Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

MeesterJeroen

Leden
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

  1. Dorian startte met het volgen van MeesterJeroen
  2. Vandaag een appelboompje (meer een tak) geplant in de achtertuin.
  3. Vandaag voor de eerste keer m'n moestuintje water gegeven. Door de vermiculiet en de regenbuitjes was het niet eerder nodig. Ook met een huisgenootje (woon op kamers) een appelboompje geplant.
  4. Ziet er gaaf uit Debbie. Drie meter bij 60 centimeter lijkt me ook fijn werken. Zelf ook m'n eerste moestuin gestart en ik kan niks anders zeggen dan dat ik je veel plezier en succes wens!
  5. http://www.dumpert.nl/mediabase/6538801/88f6f497/een_guerilla_tuinier_in_south_central_l.a.html
  6. Welkom Jeroen, ben zelf 1 dagje later dan jij aangekomen op dit forum. Grootse plannen moet 'm in de naam zitten want ik heb 0,0 ervaring maar wel veel zaadjes geplant van god weet wat allemaal. Succes en veel plezier!
  7. Vaak wel, soms ook niet, blijf een meester he
  8. Dankjewel, nou ik heb niet eerder iets met moestuinen gedaan. Dinsdag m'n bak in elkaar gezet en gezaaid. Vandaag met groep 7/8 de klas volgezet met potjes en deze ook gevuld met komkommers, oost indische kers, aardbeien, roemeense paprika's, goudsbloem, doperwten enz... Kinderen vonden het hartstikke leuk om te doen!
  9. Dankjewel, heb er flink aan gewerkt en ben er zelf ook tevreden mee
  10. Dag tuinders, Deze jonge krijger komt de linie versterken met een ware moestuin van 1.20 vierkante meter. Hier staat ie dan: In de moestuin heb ik van alles geplant: kamille, kropsla, rucola, bosuitjes, bietjes, pluksla, bieslook en nog wat meer van die units. Binnen ga ik paprika's, komkommers en kerstomaatjes opkweken welke ik later in de moestuin zet. De rest van de week sta ik voor de klas en werk ik bij een distributiecentrum. Groetjes, Jeroen

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.