Geplaatst: 25 april 201411 j Begin deze week had ik m'n serre de tomatenplanten een hand koemestkorrels gegeven.Deze morgen stond er wit pluis op, lijkt een schimmel.Moet ik dit nu allemaal wegscheppen of heeft dat geen zin meer?
Geplaatst: 25 april 201411 j Gewoon wat kaneel eroverheen strooien en je hebt geen last meer van de schimmel Onkruid bestaand niet, het is slechts ongewenste vegetatie en het verschil tussen een bloem en een onkruid is een oordeel. www.peperschrift.nl
Geplaatst: 25 april 201411 j Probeer de koemestkorrels een beetje met de toplaag te mengen. De schimmel kan in ieder geval niet veel kwaad en zal ook weer snel verdwijnen.
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.