Geplaatst: 11 juni 201114 j Na lang wachten eindelijk mn Musa Velutina in huis, deze soort krijgt kleine roze banaantjes. Mn andere bananenplant groeit ook als kool
Geplaatst: 11 juni 201114 j Leuke tuinkabouter! [Toch Hans?] Leuk boompje, wat voor soort is het? > Planten kopen? Doe het bewust!
Geplaatst: 11 juni 201114 j Auteur Die banaan bedoel je?? De onderste is een cavendish, en de bovenste was dacht ik een velutina maar hoor net op een ander forum van niet
Geplaatst: 12 juni 201114 j Heb je al eens banaantjes gehad?? http://www.facebook.com/JasminSoap https://jasminsoapstudio.com/
Geplaatst: 13 juni 201114 j Leuk!Het hoe oud zijn ze?@Jasmin, dat gebeurt pas na 3/4 jaar en dan sterft de plant af. Maar dan komen er wel weer een aantal jonge scheuten omhoog.
Geplaatst: 13 juni 201114 j Als je trek in banaan hebt, wordt je geduld dan wel op de proef gesteld... http://www.facebook.com/JasminSoap https://jasminsoapstudio.com/
Geplaatst: 13 juni 201114 j Waar heb je de plant vandaan(velutina)?Om te weten of het een betrouwbare kweker is.Mijn vader weet er ook wel wat van. Wat is onkruid?Iets wat je niet moet zaaien maar toch uitkomt.
Geplaatst: 13 juni 201114 j Auteur Waar heb je de plant vandaan(velutina)?Om te weten of het een betrouwbare kweker is.Mijn vader weet er ook wel wat van. Heb em gekocht bij T&J palms in poeldijk, je zou denken dat ze er daar wel wat verstand van hebben. Echter op een ander forum is iedereen er zeker van dat het een andere soort is.
Geplaatst: 13 juni 201114 j Auteur De chiquita bananen komen van de cavendish bananenplant maar dat duurt dus inderdaad een jaar of 5. De velutina krijgt vaak na een jaar al kleine roze banaantjes, je kan ze eten maar zitten vol met pitten. Die leek me dus wel leuk om aan te schaffen, maar nu weet ik dus nog niet of ik de velutina heb of toch een andere
Geplaatst: 13 juni 201114 j je kan ze eten maar zitten vol met pitten. Ga je die dan ook weer zaaien? > Planten kopen? Doe het bewust!
Geplaatst: 13 juni 201114 j Auteur Eerst maar afwachten of ik de goeie plant heb, maar als ik er banaantjes in krijg denk ik wel dat ik ze ga zaaien. Versheid schijnt belangrijk te zijn bij bananenzaden, en de zaden die ik nu heb weet ik niet hoe oud die zijn. Vandaar dat het tot nu toe waarschijnlijk ook nog niet is gelukt om iets te laten kiemen.
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.