Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Problemen met mijn olijfboompje

Featured Replies

Geplaatst:

Vorig jaar een leuk olijfboompje gekocht met een mooie pot. Stond geweldig op het terras. Hij gaf zelfs het eerste jaar al een paar vruchtjes maar na de winter zat er geen leven meer in..

 

Ik heb eens vernomen dat olijven best de winter kunnen overleven als ze maar beschut staan en voldoende vocht houden. Aangezien die van mij behoorlijk beschut staat en de afgelopen winter niet vreselijk streng is geweest, zag ik eigenlijk geen noodzaak om hem af te dekken. Maar toen ik het voorjaar merkte dat er weinig tot geen leven meer in zat, was ik bang dat ie definitief overleden was.

 

Omdat ik er nog geen mogelijk had om hem af te voeren, heb ik hem maar laten staan. Nou zag ik afgelopen week tot mijn verbazing dat er vanaf de stam allemaal nieuwe scheutjes komen.

 

De dode takken in de krop lijken me dus wel echt dood, daar verwacht ik eigenlijk niks meer van maar weet iemand hoe ik van dit olijfje weer een mooi boompje kan maken??

 

images-(19)70861371414139.jpg

Don't dream your life. Live your dreams..

Geplaatst:

de dode takken eraf halen?

en de nieuwe takken laten groeien.

Geplaatst:

Volgens mij vriest er elk jaar een vermogen aan olijven dood van mensen in Nederland die hetzelfde denken, maargoed ik zie dat niet meer een echt mooi boompje worden, het model is er aardig uit als je de dode top afzaagt, ik zou niks doen behalve goed verzorgen en zien wat het wordt.

Players only love you when they're playing.

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.