Geplaatst: 17 oktober 20169 j Mijn basilicum en munt die binnen staan hebben geel/ bruine vlekken. De blaadjes worden uiteindelijk helemaal bruin en vallen dan eraf. Weet iemand misschien wat hier de oorzaak van kan zijn?
Geplaatst: 17 oktober 20169 j Welkom op het forum! Je kan jezelf even voorstellen bij de voordeur. En wat je vraag betreft heb je aan mij heel weinig, ik haal een nieuwe bio-basilicumplant bij de jumbo, splits hem in afzonderlijke potjes en dan kan ik weer maanden vooruit. Maar als ik naar die aarde kijk, misschien verpotten in nieuwe potgrond?
Geplaatst: 18 oktober 20169 j Armoe troef zo te zien... geen voeding voor de plantjes om gezond te blijven.En dan ook nog, zo te zien, tere snel opgekweekte kwetsbare supermarkt (?) plantjes. Die zijn niet gekweekt om lang te overleven. Munt heeft het sowieso niet naar de zin binnenshuis. Die wil buiten wonen. Dat geldt ook voor de bieslook. Je kan over de diverse soorten kruiden wel topics met teeladviezen vinden via de zoekfunctie.En ook topics van mensen die dezelfde problemen hadden als jij nu beschrijft.
Geplaatst: 18 oktober 20169 j Ook is het qua licht-uren wel gebeurt voor kruiden dit jaar... Ze (en dan vooral de munt en bieslook) gaan in winterrust. Giga-gaas.nl facebook.com/Veldvarkens
Geplaatst: 18 oktober 20169 j Het spijt me maar ze zien er niet erg goed uit.Het kan liggen aan verschillende factoren.LichtVoedingZiektensTeveel waterKouetc. Neem een kijkje op mijn website over planten, samen kunnen we de klimaatsveranderingen stoppen!http://www.BlessThePlants.com
Geplaatst: 20 oktober 20169 j gewoon tijd voor de winter. De basilicum lekker op de composthoop gooien en de pepermunt in een grote pot buiten. Dan komt het volgend voorjaar weer gewoon op. Ik raad je aan het vooral niet in de volle grond te zetten, tenzij je het niet erg neemt dat de pepermunt je tuin overneemt
Geplaatst: 7 november 20169 j Auteur Dankjewel voor al jullie tips!! Sorry voor de late reactie alles kwam in mn spam terecht
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.