Ga naar inhoud

Wil je minder Advertenties?

Maak dan nu een account of log in!

Image Image Image Image Image

Featured Replies

Geplaatst:

Zie foto, iemand een idee? Deze zaden kiemen best moeilijk van de 48 stuks zijn er nu na 2 week slechts 8 opgekomen dus ik ben blij met elke die het haalt..

 

De overige 7 zijn een dag tot een week jonger maar lijken tot nu toe normaal groen341f82f548529040eafbd9f0810cc2a6.jpg

 

Verstuurd vanaf mijn SM-N910F met Tapatalk

Geplaatst:

In ieder geval wordt het tijd om te verspenen naar diepere potten. Hoewel deze geen penwortel maakt, zoals veel bomen, is het toch een boom en redelijk sneller groeier..... Ik zie eerste paar echte bladen en een heel ondiepe zaaibak. Heeft meer wortelruimte nodig dus om zich verder te kunnen ontwikkelen.

In mijn moestuin heers ik als een tiran.

Wie niet luistert wordt onthoofd of uitgetrokken.

Wie gehoorzaamt wordt opgegeten.

De ondergrondse organismen houd ik te vriend, om mijn macht te behouden.

Geplaatst:
  • Auteur

Als dat het probleem was ik heb ze gisteren in de plastic bakjes van 10 cm met potgrond gezet. Hiervoor zat die in de turf bakjes van 5 cm met stek/zaaigrond. De wortels kwamen al wel door het turf bakje heen..

 

Verstuurd vanaf mijn SM-N910F met Tapatalk

Geplaatst:

Staan denk ik gewoon niet licht genoeg.

Geplaatst:

kun je niet beter een takje stekken?

 

Als je wil heb ik evtueel wel een takje voor je.

 

mvg spike

Geplaatst:
  • Auteur
Staan denk ik gewoon niet licht genoeg.

Blijkt dat je dus gelijk had. Bakjes bij t raam gezet en ze doen t een stuk beter. Maar wat nu? Bij t raam heb ik maar beperkt ruimte. Een betere lamp ophangen? Die tl buizen zijn blijkbaar niet goed genoeg.. maar welke lamp dan ?

 

Verstuurd vanaf mijn SM-N910F met Tapatalk

Geplaatst:

zie de daarvoor bestaande topics. Bij Doe het zelf topics hier. Of gebruik de zoekfunctie. Zijn vele topics over.

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic