Geplaatst: 24 juli 201114 j Hallo allemaal, Mijn bietjes zijn aan de bovenkant allemaal aangevreten.Kan er niet achter komen wat of wie de veroorzaker is. kan iemand mij vertellen wat het eventueel kan zijn en hoe ik dit kan voorkomen?
Geplaatst: 24 juli 201114 j Bij mij ook de bieten zelf, op onze tuin zouden het ratten, konijnen of muizen kunnen zijn. (De muizen zijn het in mijn geval niet). Je kan kijken of er echt tand afdrukjes in staan b.v. Jooze Ik hou een blog bij zie; http://www.mijnmooiemoestuin.blogspot.com
Geplaatst: 24 juli 201114 j Auteur Ik zie geen tand afdrukken staan.Er lopen wel grote rode mieren in de tuin rond en die houden ook van zoet natuurlijk.
Geplaatst: 24 juli 201114 j Ik zie geen tand afdrukken staan.Er lopen wel grote rode mieren in de tuin rond en die houden ook van zoet natuurlijk. En heb je geen slakken in de tuin? want die eten ook biet..muizen ook, en mieren inderdaad We zijn allemaal kinderen van de Aarde 🌎
Geplaatst: 24 juli 201114 j Auteur Ik heb geen slakken kunnen ontdekken.Dus het zullen wel de mieren zijn.Weet iemand hier dan wat op?
Geplaatst: 24 juli 201114 j Uhh, misschien een mierenlokdoos in de buurt van de bieten zetten??Is een idee Gr.Wesley
Geplaatst: 24 juli 201114 j Auteur Dan moet dat wel een hele grote zijn .Ik heb er nogal veel van. Bedankt allemaal voor het meedenken.Als iemand nog iets weet hoor ik het wel!
Geplaatst: 24 juli 201114 j Ik heb geen slakken kunnen ontdekken.Dus het zullen wel de mieren zijn.Weet iemand hier dan wat op? het zou natuurlijk el kunnen dat ze er zijn..slakken zie je alleen in de avond..muizen in de nacht. Je zou een dakpan o.i.d. neer kunnen leggen, als er slakken zijn zou je ze er de volgende dag aan kunnen treffen. of meteen een slakkenval van een jampotje met bier maken en ingraven. Wel een afdakje bedenken met dit weer, anders verdund het bier zo... We zijn allemaal kinderen van de Aarde 🌎
Geplaatst: 25 juli 201114 j Auteur Vandaag ga ik aan de slag in de tuin en direct jam potjes plaatsen.Bedankt!
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.