Krikke83 Geplaatst: 10 november 2018 Geplaatst: 10 november 2018 Voor het volgend voorjaar wil ik graag Indische loopeenden inzetten. Mijn kippen zijn te kieskeurig (of te verwend) en ze laten de slakken te veel met gerust. Ze krijgen een plekje van +-300 m² die ze moeten delen met cochin krielen en fruitboompjesZe krijgen regelmatig toegang tot de moestuin van +-200 m² met de belofte dat ze hun buikje dan rond eten En op regelmatige tijdstip zullen ze van de kinderen toegang krijgen tot de rest van de tuin. Liefst in de buurt van Vlaams-Brabant, maar ik ben bereid om te rijden. Wel pas voorjaar, want ik ga de omheining van de kippen vernieuwen tijdens de winter. Quote Wat je zelf kweekt, smaakt steeds beter!Met onze moestuinvereniging verdelen we zakjes zaad voor 1 euro-> http://www.detuinschuur.be/zadenWij verdelen nu ook de zaaiagenda van Diana.
appelvrouw Geplaatst: 18 november 2018 Geplaatst: 18 november 2018 Mijn buurman heeft meestal eenden te koop, probeer het tegen die tijd nog eens als je niets dichterbij hebt gevonden. Quote We zijn allemaal kinderen van de Aarde 🌎
Aanbevolen berichten
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.