Geplaatst: 14 april 20196 j Op zadenbeurs reclaim the seeds heb ik zaden van roze paardenbloemen mee genomen. Ik heb ze gezaaid en ze komen al op. Ik ben benieuwd wat voor iets het nou is, maar Google levert alleen tekeningen van roze paardenbloemen of anderszins niet relevante dingen. Weet iemand wat het is en hoe het er uit ziet?
Geplaatst: 14 april 20196 j Is het misschien streepzaad? De Latijnse naam is Crepis Rubra. Zie ook https://www.mooiemoestuin.nl/eenjarigen/crepis-rubra/
Geplaatst: 15 april 20196 j Auteur Nou dat kan niet missen! Volgend mij is dat het. Hartstikke bedankt joh! Ik zat maar te zoeken naar roze paardenbloemen zonder iets op te schieten.
Geplaatst: 15 april 20196 j Fijn! Zo herkenbaar dat eindeloze zoeken... en zo irritant als je het niet kunt vinden
Geplaatst: 15 april 20196 j Ik had er nooit van gehoord, maar ik moet er maar eens naar omkijken, want schijnt makkelijk te zijn, goed tegen vorst te kunnen, en nog goed voor insecten ook. Wat wil je nog meer? Gek dat deze bloem niet bekender is dan.
Geplaatst: 15 april 20196 j Auteur Fijn! Zo herkenbaar dat eindeloze zoeken... en zo irritant als je het niet kunt vinden Aaaah en niet zo’n beetje ook! Fijn dat jij het kent. @Roeier ik heb er nog zaadjes van, als je wilt.
Geplaatst: 20 juni 20196 j Auteur Ze staan in bloei. Lief bloemetje. De geur van de plant voordat hij bloeit, is niet aangenaam voor mijn snuf de hond reukorgaan. (Ik ruik álles helaas... hondsdraf vind ik bv gruwelijk kruidig ruiken) Nu die in bloei is, ruikt hij gelukkig niet meer en is het een schattig bloemetje. Ben er blij mee. Alleen voor de bloei zorgen dat ik er niet langs loop [emoji849]
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.