Geplaatst: 2 september 201114 j Als jullie een kruid-achtige stekken, halen jullie dan ook het topje uit de stek? Ik doe dat meestal pas als ik zie dat ze zijn aangeslagen, zodat het plantje bossiger wordt.Maar misschien is het beter om het meteen te doen, zodat er meer energie gaat naar het wortelen, in plaats van naar het in-de-lengte-doorgroeien ? Giga-gaas.nl facebook.com/Veldvarkens
Geplaatst: 2 september 201114 j Het topje haal ik er niet uit, ik laat ze eerst eventjes groeien voor ik ze top. Maar als ik meerdere stekjes van een tak haal dan zit er geen top aan, maar dat gaat ook prima.
Geplaatst: 2 september 201114 j Ligt eraan als de tak/stengel van moederplant lang is neem ik er een kopstek maar ook een tussenstek van,waarbij dan bij de laatste natuurlijk de top eruit is.Tussenstek geeft meestal wel bossige plantjes, maar zowiezo steek ik 5 stekjes in 1 pot om lekker gauw vol potje te krijgen. Players only love you when they're playing.
Geplaatst: 2 september 201114 j Auteur Ja ik heb nu meerdere stekken genomen van mijn stevia plant, en ze met meerdere in potjes gestopt. Ik zal er voor de test eens een paar zonder topje doen. Kijken of het uit maakt. Giga-gaas.nl facebook.com/Veldvarkens
Geplaatst: 2 september 201114 j Opzich wel, met kopstek heb je 1 groeipunt en met tussenstek lopen ze vaak uit op de twee eerste ogen Vooral bij planten waar de bladeren recht tegenover elkaar staan) dus dubbel groeipunt.Maarja zoals jezelf aan gaf is het makkelijk op te lossen door de kopstek waneer hij aanslaat even te toppen. Players only love you when they're playing.
Geplaatst: 5 september 201114 j Auteur De stekjes zonder topje hangen er wat slapjes bij, maar zullen wel bij trekken. Die MET topjes staan er nog fris en fruitig bij. Giga-gaas.nl facebook.com/Veldvarkens
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.