Geplaatst: 29 maart 20214 j Hallo, Dit is het tweede jaar dat ik aardappelen kweek maar dit is de eerste keer dat ik ze voorkiem. Sinds twee weken ben ik het ras Frieslander aan het voorkiemen op een lichte koele plek. Ik kan ernaast zitten maar ik vind ze groen verkleuren. Is dit normaal?
Geplaatst: 29 maart 20214 j Volkomen normaal. -- Planten kunnen niet voelen. Je kunt planten wél aanvoelen. --
Geplaatst: 29 maart 20214 j Zien er inderdaad mooi uit, met mooie kleine uitlopers. Hier hetzelfde, aardappels maken altijd bladgroen aan in het zonlicht. Dat is giftig, maar voor poters prima. De moestuin van Patrijs
Geplaatst: 29 maart 20214 j Dan zijn de mijne ook in orde, ze liggen op een koude vensterbank op het noorden. Zelfde kleur, zelfde korte gedrongen uitlopers.
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.