Ga naar inhoud

Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Hoi allen,

 

Ik lijk last te hebben van aarbeien die uitgedroogd ogen echter aan dezelfde plant zitten ook hele goede aarbeien wat zou dat kunnen zijn? Met mijn watermeter zitten de bakken altijd tussen de 5 en de 9 enige uitzondering is als die 4 aangeeft en het die dag gaat regenen dan geef ik geen water bij. Zou het dan aan de bestuiving liggen? Teveel voeding? Of toch met water te maken? Zijn eerste jaars planten.  Zie foto van aardbei

16567576865077528560710024935205.jpg

Geplaatst: (aangepast)

@Mai Pensato@rorror dankjewel voor de fotos, heb even gekeken kan ze nog niet duidelijk zien hier en daar wel mini stipjes maar dat zouden ze al goed kunnen zijn, dacht voorheen dat het luis was. Na dit seizoen denk ik dan de planten tot 2 cm boven het hart af knippen? Om zo van de trips af te komen en volgendjaar beschermen ertegen.

aangepast door Kevins Moestuin
Type fout

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

×
×
  • Nieuwe aanmaken...