Ga naar inhoud

Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Hallo allemaal.

 

Ik heb een vraagje over mijn vaste planten / kruiden. Zoals Salie, Oregano, citroenmelisse etc.

 

Nu na de winter is het meeste blad afgestorven, snoeien jullie dit helemaal weg of lopen de bestaande takken zelf uit.

Ook mijn tijm ziet er niet al te florisant uit na de vorst. Ik hoop dat hij weer een beetje bijtrekt.

People who say it can't be done should not interrupt those who are doing it !

Geplaatst:

En dat snoeien gebeurd nu? Wouttie je was me voor, ik wilde ongeveer hetzelfde vragen. Mijn citroentijmplanten waar ik er verschillende soorten van heb, mijn salie en andere tijm..alles is bruin, van de vorst. nog nooit zo meegemaakt. moet ik die hele bollen terugsnoeien tot korte stekeltjes?

We zijn allemaal kinderen van de Aarde  🌎

Geplaatst:

Zeker nu nog niet doen. Wachten tot alle risico op nachtvorst verdwenen is.

 

Terugsnoeien tot waar er nog blad is, niet tot op het blanke hout zeg maar. Tijm scheur ik en herpoot ik gewoonlijk in de lente, dan zie je makkelijker wat nog levensvatbaar is en wat niet.

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

×
×
  • Nieuwe aanmaken...