Geplaatst: 20 mei 201312 j Hallo, In de stal heb ik nog dozen en zakken staan met bloed en beendermeel en ook gedroogde koe en kippenmest. Kan ik dit ook aan de groenteplanten geven (komkommer, tomaat, paprika) of heeft dit geen goede uitwerking op de planten?
Geplaatst: 20 mei 201312 j bloedmeel alleen als het nodig is anders ga je overbemestenkoemestkorrels gaan langzamer, dat is al beterkippenmest is ook vrij scherp, verdunnen en weinig gebruikenvan beendermeel voor fosfor is weinig voldoende da alles kan altijd nog in de compost een maandje of 3 voor je het wilt gebruiken
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.