Het gaat goed
Het gaat goed, de voorgezaaide groenten hebben de overplanting naar de moestuin goed doorstaan. 1 bloemkool hangt er erg slap bij, al de rest oogt lekker fris. Ook de kruiden die van de veranda of de kruidentuin naar het moestuinperceel verhuisden hebben er weinig last van ondervonden, alleen de dille die hangt erbij alsof hij stervende is Maar misschien komt het, net zoals met de peterselie die nieuwe scheuten begint te maken, wel weer allemaal goed?
Met het uitplanten van de verschillende tomatensoorten (rode trostomaten/hellfruchte, gele kerstomaatjes, zwart-rode zebra tomaten en coeur de boeuf/albenga tomaten) kon ik echt niet meer wachten. "De helft" is uitgeplant, de rest zit nog even te wachten in de koude kas. Zowel tussen de tomaten als tussen de kolen heb ik handig gebruik gemaakt van kruiden om de groei te stimuleren en de beestjes weg te houden. Bijvoorbeeld basilicum tussen te tomaten en salie tussen de bloemkolen. Nu maar hopen dat het ook echt werkt... en anders eet ik die kruiden wel op in plaats van de groenten
De paprika's en meloenen heb ik wel nog lekker warm in de veranda staan onder het toeziende oog van mijn zoontje. Hij verzorgt ze haast iedere dag en is er tot mijn eigen verbazing zeer voorzichtig mee. Echt heel erg leuk dat hij er zo veel interesse in heeft. Zijn eigen bakje met waterkers doet het ook goed, gelukkig kan dat goed verdragen dat hij er mee door het huis loopt Er staat ook ineens een gigantische tomaat tussen de paprika's, een spontane mutatie? Hehe waarschijnlijk toch ergens een zaadje aan blijven hangen bij het paprika zaaien.
1 reactie
Aanbevolen reacties