Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Het heeft gesneeuwd vannacht. Geen goed moment om naar de tuin te gaan.

Ik verwacht dat alles veilig onder een mooi wit dekentje ligt.

Op zich is dat wel goed. De zaadjes die ik in het koude kasje heb gezaaid zullen het niet echt koud krijgen, ze zijn goed ondergestopt.

 

Ik ben bezig een nieuw tuinplan te maken. Het pad moet verlegd, mijn tuinhutje wordt groter. Ik vind het wel heel lastig. Vanavond maar op Diana's site eens goed speuren naar de juiste vruchtwisseling.

Het is mijn tweede jaar op de tuin. Ik weet natuurllijk niet wat de vorige 'bewoner' waar heeft gezet. Het schema van vorig jaar er maar eens bij pakken, dat is waar ik nu rekening mee kan houden. Bovendien zijn er veel dingen die ik toch niet meer ga zetten (ik hoef geen bietjes meer, geen kolen, misschien alleen broccoli en boerenkool, andijvie hoeft niet.)

Verder wil ik meer bloemen. Misschien maak ik het wel een beetje te ingewikkeld maar toch vind ik het te leuk! Waarschijnlijk ga ik de rozen die ik nu thuis in de voortuin heb gezellig naast mijn grasveldje op de tuin zetten, zodat ik thuis meer kruiden kan kweken. Niets lekkerder dan verse kruiden uit eigen tuin.

0 reacties

Aanbevolen reacties

Er zijn geen reacties om weer te geven.

Gast
Voeg een reactie toe

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.