De peultjes Delen https://www.moestuinforum.nl/blogs/entry/753-de-peultjes/ Meer opties om te delen... Volgers De gouden peultjes. De groene peultjes Record.
Menph Leden Geplaatst: 31 mei 201213 j Dat ziet er goed uit! Zijn deze planten vollegronds gezaaid of uitgeplant?
Borsalino Leden Geplaatst: 31 mei 201213 j Uitgeplant, 1 erwtje in een cactuspotje. 1ste zaaisel hebben de muizen en/of ratten opgevreten.
Borsalino Leden Geplaatst: 31 mei 201213 j Van de doperwten durfde ik geen foto nemen, zo een wildernis, das niet normaal.Ras is Krombek, die groeien al door de gaas aan de bovenkant die op 2.10 meter hangt.
Eefje78 Leden Geplaatst: 31 mei 201213 j (aangepast) Zo he..., dat wordt invriezen denk ik ? (Ben toch benieuwd naar je doperwten...ik hou erg van wildernis ) 31 mei 201213 j aangepast door Eefje78
Borsalino Leden Geplaatst: 31 mei 201213 j Enkel van de doperwten zal er richting diepvries gaan.Peultjes zijn niet te vreten ingevroren Zoveel plaats is daar niet meer in de diepvriezers, en ga er zekers geen 3de bijkopen, die zou zowieso ook zeer snel vol zitten.
Aanbevolen reacties