Eindelijk weer zon!
Er is weer een week voorbij en de zon schijnt weer lekker, was wel nodig helaas maar voor een week of zo maar alle beetjes helpen dit seizoen.
Door de hoge fosfor zit de bloei nog steeds in de aanplant maar dit houd de herfst niet uit de aanplant, ofwel de aanplant ziet er inmiddels redelijk uitgeput uit.
Ook zit er wel wat meeldauw op maar niet om van in paniek te raken.
Er gaan nog iedere dag nieuwe bloemen open maar dit zal niks opleveren maar is leuk om te zien.
Na de huidige warme periode ga ik de hoge fosfor stoppen en de voeding afbouwen zodat de vruchten nog een aantal weken alleen water zullen krijgen en het Rijpings proces zal versnellen en de AG’s de voedings sporen kwijt raken.
De AG vruchten die later erbij zijn gekomen rijpen sneller dan de vruchten die in het vroege begin zijn ontstaan, het zullen dus over het algemeen rijpe Pompoenen op kleur worden maar kleiner.
Als je dan kijkt wat het hoogstwaarschijnlijk gaat opleveren aan gewicht qua Pompoenen op 8 vierkante meter is het niet eens slecht voor een zeer matig seizoen voor de AG Pompoenen.
Nu is het natuurlijk wel de bedoeling dat het gewicht volgend jaar in hoogstens 1 a 2 Pompoenen terecht komt, wat nog niet mee gaat vallen.
Dan de foto’s nog een overzichtje van wat er onder het bladerdek ligt,
De 3 grootste, ze worden nog maar langzaam groter/zwaarder maar kleuren wel steeds meer oranje en de stelen verhouten mooi,
Dan nog de bijvangst, de later bijgekomen AGtjes,
Tot de volgende update en groei ze.
2 reacties
Aanbevolen reacties