Jump to content
  • entries
    13
  • comments
    50
  • views
    1,058

Geruilde/gekregen plantjes


Dennis29

28,374 views

De eucalyptus van Jorieke had ik vorig jaar als een plantje van 10cm gekregen, nu is het al een boompje van 1.5 meter:) De laatste tijd zie je hem zowat groeien

10september017.jpg

 

De granaat appel van Hans groeit ook erg goed:

10september002.jpg

 

De geurgeriums die ook van Hans komen staan sinds kort in terracotta potten die we met een restje verf grijs hebben geverfd:

10september004.jpg

 

Jet's verbascum doet het super, links onderin Jootje's bonte munt:

10september014.jpg

5 Comments


Recommended Comments

Mooi zijn al je planten geworden, leuk dat je ze laat zien. Is de Granaatappel van hans een grote of een mini?

De Koningskaars is ook tof uitgegroeid, daar zal je volgend jaar plezier van beleven als de bloem komt...als er dan eenmaal zaad gevallen is komt er ieder jaar wel op verschillende plekken eentje op.

Link to comment

ik heb geen idee welk soort de granaatappel is.

Vorig jaar was er al spontaan een koningskaars opgekomen die dit jaar bloeit, tot een tijdje wisten we niet wat het was maar nu hebben we er dus ook een uit Frankrijk

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...