Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Carmen

Leden
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

  1. Dorian startte met het volgen van Carmen
  2. Carmen plaatste moestuinseizoen in Carmen's Blog
    De voorbije jaren kreeg ik steeds paprika- en tomatenplantjes van een kennis. Maar dit jaar ga ik zelf mijn plantjes proberen te kweken. Een deel voor mezelf onder mijn tomatenhutje, een deel voor mijn papa in de serre en een deel voor in de schooltuin. Op 8 februari zaaide ik pepers, paprika's en tomaten. De tomaten kiemden bijna allemaal. De paprika's kiemden voor de helft en de pepers mislukten bijna allemaal. Al doende leert men hé . Alle tips zijn natuurlijk welkom. Op 23 februari deed ik een nieuwe poging voor enkele paprika's en wat pepers. Afwachten nu maar... De tomaatjes zijn vandaag 3 weken oud... Het is voor mij ook nog zoeken, hopelijk worden het mooie plantjes!!
  3. Hoi allemaal . Ik ben Carmen, 25 jaar, leerkracht en ik woon in Westerlo (BE). Vanaf dat ik een kleine meid was, had ik al groene vingers. Ik vond het heerlijk om bij mijn opa en papa in de tuin te helpen. Sinds 3 jaar heb ik mijn eigen moestuin van ongeveer 75m2 groot. Aan de compostbak achteraan onze tuin, gaan we dit seizoen ook nog een extra stukje benutten voor meloen, pompoen, courgette, aardappelen,... Ik hou erg veel van tomaten, maar een serre heb ik tot op heden nog niet. Maar deze komt er hopelijk wel in de toekomst. Het forum heeft me al veel bijgeleerd. Ik vind het heel fijn om hier al jullie nuttige tips te lezen, zaden te ruilen, leuke foto's te bekijken,... Ik heb als schooljuf nogal een druk leven, maar ik waag toch een poging om hier mijn eigen 'Seizoentje' vanaf vandaag up to date te houden!
  4. Carmen reageerde op Devils_double's blog bericht in Devils_double's Blog
    Heerlijk, als het begint te kiemen hé . Wat heb je gezaaid?
  5. Carmen reageerde op Nielsie_b's blog bericht in Nielsie_b's Blog
    Ik heb vandaag ook tomaten, paprika's en pepers gezaaid.. Ik kon me niet meer inhouden. Het is de eerste maal dat ik dit zelf probeer, voordien kreeg ik altijd planten van een man een beetje verder in de straat .
  6. Wat vroeg dat jullie al aan de slag gaan met het ontkiemen/zaaien van paprika's en pepers. Ik dacht dat dit iets voor januari of zelfs februari was, ook tomaten. Ben er wel een beginner in. Ik heb altijd de plantjes gekocht of gekregen van een kennis, dit jaar wil ik ze graag ook zelf zaaien. Hoe laten jullie de zaden ontkiemen?
  7. Carmen reageerde op katrien888's blog bericht in katrien888's Blog
    Heb je ze een beetje groter? Ik kan er nu niet veel van lezen? Ben wel benieuwd. Ik moet aan de mijne nog beginnen. Hoe groot is jouw tuin?
  8. Carmen reageerde op Lancelot's topic in Voordeur
    Welkom!
  9. Wij zijn het de eerste keer even gaan vragen gewoon uit beleefdheid, nu weet de boer dat we elk jaar zijn veld schoon maken en hij is er blij mee hoor. Ze hebben inderdaad vaak niet graag dat de resten mee de grond in worden geploegd.
  10. Carmen reageerde op coby's topic in Voordeur
    Welkom! Fijn om zo een handige vader in huis te hebben. Ziet er mooi uit.
  11. Niets , mijn rechterhand ligt in de gips omwille van een barst en stukje van mijn duim. Ik ben al 3 weken aan het wachten om weer te kunnen spitten en graven in de tuin. Woensdag mag mijn gips er hopelijk af! Duimen in de lucht .
  12. Vandaag een pompoensoepje uitgeprobeerd.. Morgen maak ik deze met mijn bengels op school tijdens een kooknamiddagje.
  13. Ik ga ze ook steeds rapen hier in de buurt. De kippen zijn me steeds dankbaar . Jammer genoeg is de vos weer in de buurt.. Vorige week een kip gedood.
  14. Dankjewel! Ik heb ze dit weekend nog niet uit de grond kunnen halen, want het heeft hier non stop geregend het ganse weekend. Verdorie toch.
  15. Wat ik me wel afvraag.. Gebruik jij een speciaal grondmengsel? Of mest jij af en toe een keertje bij? Of giet je met bijvoorbeeld brandnetelsap?
  16. Oohh ja juist! Een deel staat hier ook wel in potten, maar inderdaad niet alles . De potten gingen hier dit jaar ook vrij goed eigenlijk. Ook aardappelen in zakken geprobeerd dit jaar wegens plaatsgebrek in mijn gewone moestuintje . Aardbeien staan hier ook grotendeels in bakken hoor.

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.