-
Aantal items
2768 -
Registratiedatum
-
Laatst bezocht
Inhoudstype
Forums
Moestuin Seizoen
Wiki
Kalender
Alles dat geplaatst werd door Nasuada
-
Tjee dat zie er echt goed uit. Ruiken ze ook niet meer? natuurlijk wel naar vacht maar niet naar doodvlees of zo? volgens mij heb je er ook niet zo heel veel werk mee gehad toch? ik ga het nog even doorlezen.
-
-
Fokken met de vleeskippen van Charly/Nasuada/Sasso
Nasuada reageerde op Nasuada's topic in Nutsdieren
Uit Brussel weer 17 zuivere Sasso c-44 kuikens aangekomen. met een groepje Sasso liefhebbers is er weer vers bloed in Nederland. Big peat de grote lieve haan is inmiddels vervangen door een van de kuiken hanen. gisteren 40 eieren weggebracht naar de broedmachine hopelijk komen daar wat mooie gekleurde kuikens uit. de c44 zijn allemaal rood. Maar met mijn blonde haan hoop ik daar ook weer variatie in te brengen. -
Leuk wortel! volgende week komen hier ook de kwartels binnen.
-
Voor iedereen die de knollen eruit hebben gehaald wanneer doen jullie ze de grond in?
-
Marco, gecondoleerd en heel veel sterkte de komende tijd. Wij hebben mooie herinneringen aan Angela en die zullen wij koesteren. Vanuit Indonesië een dikke knuffel.
-
Wat heb je vandaag (of gisteren) in de moestuin gedaan 2025
Nasuada reageerde op Jorieke123's topic in Huiskamer
Ik heb de dierenweide blad vrij gemaakt. De bijtjes gecheckt, de rozen gesnoeit, de bramen gesnoeid. 4 beukenboompjes van de lids van 3 euro langs de dierenwei gepland. gras gemaaid en kalk gestrooid oh ja en de mais weggewerkt. #dat zijn bramen appeltje, aangepast -
Hey Toppertje, dank je wel voor je mooie vriendschap, je enthousiasme en soms heerlijk botte en nuchtere opmerkingen waar ik zo om moet lachen. Mooie herinneringen aan je bezoekjes hier op de boerderij. Kletsen overhet wel en wee van de cavias waar anderen niks van snappen🐹 zaaien, ruilen, stekken, cavia’s en natuurlijk lekker smikkelen van onze varkentjes. Een mooie reis, shine like a diamond daarboven. Dank je wel voor alles🥰🥰🥰🥰
-
Dilema, ik ga 17 maart 4 weken op vakantie. En wil een ander zo min mogelijk karweitjes opzadelen. Uk bedenk paar opties. 1)zou medio april te laat zijn om te starten? 2( vlak voor vertrek in zipzakje watten en flink vochtig de zaadjes in doen 3) toch nu al beginnen en op hoop van zegen
-
Ruillijst Tanja MTFD 12 april 2025 - gesloten, graag controle
Nasuada reageerde op Tanja65's topic in Moestuinforum dag
Oh wat goed om te horen dat dit stekje nog in proces is😍😍😍 -
Lekker Mel, op mijn lijstje staat nog de wens om jou gele broodje een keer te maken.
-
De temperatuur die de thermometer weergeeft.
-
Aaah wat leuk dat je weer een leuk project hebt. vooral dat looien staat op mijn wishlist dus dat ga ik zeker heel trouw volgen.
-
Leuk!!! Ik heb kweepeer en een houtkachel😀
-
Tijdens mijn vakantie waren mijn fermenteer kindjes/ projectjes uit logeren. Dit weekend alles weer opgehaald bij de “ oppas” ik had ze echt gemist mijn kefir, kombucha en mijn desem kiddies. vandaag weer 4 broden de vriezer in.( platte rogge, 2 volkoren en een witte).
-
Wat een mooie lijst ! Dankjewel Flup.
-
Ik hou het bij de feiten anders wordt het mij te ingewikkeld.
-
Super leuk!! Krijg spontaan zin om takjes te gaan zoeken en aan de slag te gaan.
-
-
Wooow Prachtig mooi ontvangen🤩🤩🤩
-
Net terug van vakantie, zit ik dit berichtje te lezen en stem ik heel enthousiast op beide dagen want hier wil je bij zijn🥳🥳. Maar ik realiseer mij net dat ik dan alweer op vakantie ben( ben de 17 weer terug)🙈. Helaas moet ik dit jaar overslaan. veel plezier allemaal. voor de voorpret, het ruilen ga ik missen.
-
Ik doe ook weer graag mee. oh ik lees net dat alles al verzonden is. Ben net terug van vakantie en ben nu pas aan het bijlezen. als het niet kan dan helaas pindakaas. Ik hoor het wel.
-
Zonnig en helekluif……. Dat wordt de dikste pimpoen ever…. Yeaaah. Dat zou leuk zijn.
-
Ik wens je alle goeds en hopelijk krijg je goed nieuws morgen. en wat een lieve reacties allemaal, wat zijn wij toch een leuke groep!
-
Zaterdag op de post gedaan, dan toch best lang onderweg geweest😳😳
Over moestuin forum
Op het moestuin forum delen leden ervaringen en tips over het telen van groenten en fruit in de moestuin.