Alles dat geplaatst werd door Nasuada
-
De Blije Bijtjes van Nas
Helaas had ik pech met mijn twee volkjes. Een heeft het niet overleefd en tweede is weggevlogen. Afgelopen weekend een nieuw volkje geadopteerd. En wij beginnen van voor af aan. Ondertussen heb ik ook een enthousiaste ervaren imker gevonden die het leuk vind om samen met mij de boel te bestieren. Bijgaand het nieuwe volkje familie weltevree. Broed op 5 ramen en mooi rustig volkje. Nu wachten tot de wilg in volle bloeistaat om ze ruimer te zetten en als de kers in bloeistaat gaat de honing kamer en het rooster erop. Ben super blij dat ik weer mee aan de slag kan.
-
Simpel een camembert/brie maken.
Prachtig Dagli! Ik heb alles binnen om brie te maken dus binnenkort!
-
Ruillijst Loraine MTFD april 2026
Hi lorain, Heb jij een Coeur de Bœuf plantje en de Coeur de Bœuf bicolor voor mij? En ik zou ook blij worden van een paprika plantje. Ik hoor wel wat je van mij zou willen.
-
ruillijst Claudy april 2026
Hi Claudy Ik heb wel interesse in verbena plantje en aardperen. Heb eerder aardperen van je gekregen en in het voedselbos gepoot maar ze zijn niet terug gekomen. Kijk even op mijn lijstje wat je er voor terug zou willen.
-
Ruillijst Jorieke april 2026
Hi, zou ik een dropplantje mogen? Ruikt zo lekker😍
-
Ruilhoekje van Nasuada april 2026
Wellicht dat andere ruilers ook belangstelling hebben en ander heel welkom😁
-
Ruilhoekje van Nasuada april 2026
Hahaha ja ik kom er zelf ook zo min mogelijk, niet goed voor mijn portemonnee :-) maar als het moet, offer ik me wel op😂. Wat je missen wilt 20 ? Maak ik twee rijtjes van 10.
-
Ruilhoekje van Nasuada april 2026
Haha planten waar lekkere sappige aardbeien aan komen. Ik heb een ruimte van 1,5 x 2 waar ik aardbeien wil plante onder een tunnel want de kippen waren mij vorig jaar te slim af. Kan ik nog een bestelling voor je ophalen bij border? Heb ik ook weer eens een excuus om te gaan.😋
-
Kaas, yoghurt en boter maken
-
Pepers - waarom zoveel soorten/planten?
Voor iedereen die zich afvraagt wat je met je voorraad uit de vriezer of met de nieuw opbrengst van dit jaar kan doen. Te lekker: in het draadje fermenteren staan wat foto’s.https://youtu.be/sjKYqBZnkBs?si=UOl4cDQ0XXGMIWNf
-
Ruillijst Wortel april 2026
Die vraag ik, die heb ik niet😂
-
Ruillijst Wortel april 2026
Super, kan ik je blij maken met p9 potjes?
-
Ruillijst Wortel april 2026
zou ik van jou de perzik zaailing mogen? Ruilen voor de stekjes gele vlinderstruik en ik zie dat je ook paars zoekt. Daar kan ik ook wat stekjes voor je proberen te maken.
-
Ik begin bij mezelf :-)
Welkom terug
-
Even voorstellen
Welkom, prachtige plek geweldige kas daar past echt wel heel erg veel in:-).
-
Ruillijst Arja 25 april 2026
Haha dankje wel Arja
-
Ruillijst Arja 12 april 2025
Zucht🙈🙈
-
Ruillijst Arja 12 april 2025
Heel graag Arja! Heb je ook nog een stekje van de parapluplant?
-
Wat heb je net gegeten, of ga je nog eten (uit eigen tuin) 2026
Lekker en wat een mooie pannen!
-
Ruilhoekje van Nasuada april 2026
@Gitta ik heb de plaatjes bij de peppertjes gezocht en super leuke variatie! Ik hoop dat ze opkomen.
-
Ruilhoekje van Nasuada april 2026
Geen idee ik heb stekjes van cis gekregen.
-
Kaas, yoghurt en boter maken
Achteraf waarschijnlijk niet nodig, ik wil graag volle smaakvolle yoghurt en dacht ik doe en en.
-
Kaas, yoghurt en boter maken
Ik las dat je elke yoghurt kon gebruiken die je lekker vind. Maar ik snap wel wat je zegt. Ik wacht het even af.
-
Ruilhoekje van Nasuada april 2026
@Ciska vandaag wat kruiden apart gezet voor je. En paar gele vlinderstekjes gestekt voor aan de weg. Of evt om te ruilen.
-
Kaas, yoghurt en boter maken
Vandaag ook weer eens een poging gedaan om zelf vanille yoghurt te maken. 750 volle melk 250 slagroom Vanillestok en merg Verwarmen 85 gr afkoelen tot 43 gr Eetlepel vanilleyoghurt en eetlepel volle yoghurt toevoegen. En in thermos in hooimadam laten staan 12/24 uur dan 4 uur koelkast en klaar.