-
Dorian startte met het volgen van custersfrank
-
Ideetje.Snel en simpel te maken bescherming tegen vogelvraat
Ik ga dit ook maken!! Toevallig van de week al een net gekocht bij de action en was aan het nadenken hoe ik dit makkelijk kon hangen. Nou zo als hierboven aan het bericht dus en de van craenenbroek ook nog eens dicht bij.
-
Bevroren aardappelplant !!
Zoals de foto van Simonvb hebben verschillende mensen ook zo hun aardappelen er op staan. Bij mij zijn ze zo hoog nog niet Ik zal dit weekend een foto maken en deze hier ook op zetten.
-
Op zoek naar muntsoorten
Mari, Ik heb u een prive berichtje gestuurd.
-
Op zoek naar muntsoorten
Hier staan idd erg veel leuke planten bij. Dankje voor de site
-
Op zoek naar muntsoorten
Dankje voor de site's.
-
Op zoek naar muntsoorten
Ja ben ook op zoek naar verschillende soorten munt. Alleen de enige munt die ik wel heb nu is marokkaanse munt . Maar evengoed bedankt voor de tip en de moeite.
-
Bevroren aardappelplant !!
Maar ik ga ze niet afknippen. Zal afdekken met aarde en kijken wat het wordt. Tanks voor de tips.
-
Bevroren aardappelplant !!
Ze zeggen dat ze echt bevroren zijn geweest. De blaadjes zijn nu zo'n 3 tot 5 cm boven de grond en sommige plantjes zijn donkergroen en sommige van de zelfde sort aardappel zijn lichtgroen. Ze zeggen dat de donkergroene bevroren zijn geweest.
-
Bevroren aardappelplant !!
Help. Had ik eindelijk de aardappelen een paar cm boven de grond, hebben we gisterennacht nachtvorst gehad. Nu zeggen ze bij ons op het tuinencomplex dat je gewoon de plantjes op de grond af moet knippen en dan komen ze weer op. Maar voor ik dat ga doen is er Miss hier iemand anders hier met ook een gouden tip
-
Op zoek naar muntsoorten
Marokkaanse munt heb ik voldoende
-
Op zoek naar muntsoorten
Beste Mede Forum bezoekers, Ik ben op zoek naar een aantal soorten munt. Weet toevallig iemand waar ik ze online kan bestellen of heft iemand ze zelf thuis staan en kan ik tegen een vergoeding een takje of worteltje krijgen. Appelmunt Grapefruitmunt sinaasappelmunt Alvast bedankt.
-
TL groeilamp voor je zaailingen: simpel en goedkoop
Echt Uv is erg redelijk duur om in led vorm te krijgen. In de vorm die bij de lamp op de site wordt gebruikt is het mij niet helemaal duidelijk. Je wil eigenlijk weten welk spectrum de lamp af geeft. Je kan een paarse led of het gas pakken wat een paarse kleur geeft, maar is dit wel echt Uv? Pas wanneer je het spectrum meet van de lamp kun je zien op welke nanometers de lamp zijn licht af geeft. Ik kan op hun site nergens het spectrum van de lamp terug vinden. Uv is volgensmij Uv. We hebben op het werk een Uv lamp die alleen Uv uitstraat. Dit ruikt ook alsof het net geregent heeft in de ruimte waar de lamp staat. Of die Uv straling goed is voor bescherming tegen narigheid weet ik niet. Wel is die net zo blind makend als dat die van de zon af komt.
-
TL groeilamp voor je zaailingen: simpel en goedkoop
Dit is mijn creatie. Tot nu toe ben ik erg te spreken over het resultaat.
-
Prijsvraag: herken de groente of fruitsoort
Ook ik heb me antwoord ingestuurd. Erg leuke prijs!!
-
vorderingen moestuin
Het is een tijdje stil geweest bij me, maar ben vind ik zelf wel druk bezig geweest. Hieronder een paar foto's van hoe het nu is. Hier de peulen in me kweek kasje met groeilampen. Dit is alweer zo'n 3 weken geleden. Twee weken geleden een aanzet gemaakt met de tuin klaar maken en de peulen in de volle grond gezet. Hier de dakpannen voor op het tuinhuis. hier en daar moet het tuinhuis nog wel opgeknapt worden, maar gaat helemaal goed komen. ohja rechts onze nieuwe waakhond Jake Bij de laatste 2 foto's ben ik alweer wat verder. Nieuwe aardbeien gezet, wortel, uien en aardappelen.
custersfrank
Leden
-
Registratiedatum
-
Laatst bezocht