Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Gitta

Leden
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

Alles dat geplaatst werd door Gitta

  1. Gitta reageerde op FerrySegers's topic in Voordeur
    Welkom! Mooie plannen voor het komende jaar zo te lezen.
  2. Ik heb het goede blad wel uitgezocht van mijn knolselderij en ingevroren.
  3. Gitta reageerde op Lia56's topic in Huiskamer
    Lang is een groot begrip. Ik wacht even de volgende hint af.
  4. Vandaag een rondje moestuin gedaan na 3 weken amper in de tuin te zijn geweest door omstandigheden. De sla is flink gegroeid (had ik niet verwacht). De broccoli die naar onze vakantie in juli bijna kaal waren krijgen nu toch roosjes (ook dat had ik niet meer verwacht, vond het al mooi dat ze weer bladeren kregen en hoopte in de lente op roosjes). Komt door de warme winter denk ik, ook al zijn er een paar weken wat koeler geweest.
  5. De beloofde foto van de gisteren gekregen aalbes.
  6. Ik heb vanavond een bessenplant gekregen van/voor sinterklaas. Een rode aalbes "Jonkheer van Tets" Ik Zal morgen een foto maken.
  7. Pompoensoep. Met pompoen uit mijn moeders tuin. Paprika's en knoflook uet. De uien, kruiden en boursin zijn gekocht. De pan is leeg. Het heeft weer heerlijk gesmaakt.
  8. Een roerbak gerecht met tatsoi (uit de vriezer, afkomstig uet) en paprika uet. De rest van de groente en rijst kwam uit de winkel.
  9. Vanmiddag de vliesmutsen over de bakken getrokken.
  10. Prachtige oogst inderdaad. Ook de knolselderij!
  11. Gitta reageerde op bonnie f's topic in Groente
    Wat een leuk topic! Ik weet alleen niet waar ik het neer moet zetten bij ons in de tuin. Ik ben langzaam aan de siertuin aan het veranderen in een moestuin zo lijkt het. Ik vind uiteindelijk altijd weer een plekje.
  12. Gitta reageerde op Grork's blog bericht in Grork's Blog
    Ook 1 van mijn gereedschappen. Grappig. Maar inderdaad leuk om te lezen.
  13. Gitta reageerde op Grork's blog bericht in Grork's Blog
    Heerlijk!
  14. Gitta reageerde op Grork's blog bericht in Grork's Blog
    .. manden tekort straks! Een bekend probleem. Dit jaar toch beter proberen te plannen. Maar dat zeg ik ieder jaar.
  15. Gitta reageerde op henkg's topic in Groente
    Ik heb dinsdag alles geoogst. Fotostaat bij het topic foto’s van je oogst. Vanaf het weekend lijkt het echt kouder te gaan worden. Ik heb geen kas, dus ben zeer tevreden met hoelang ik ze buiten af heb kunnen rijpen. Dat had ik niet verwacht. Over een paar maanden kunnen we alweer beginnen met zaaien voor het nieuwe seizoen.
  16. Ondanks dat het wat later is, wel leuk om te lezen en te zien.
  17. Oei slecht nieuws. Hopelijk komen er goede oplossingen.
  18. @Janie hier staat een deel van de Messidrome staat ook al 10 cm hoog. Komt door het warme weer. Gisteren dus alle pepers en paprika's geoogst, gekleurd en groen. Omdat het volgende week echt kouder gaat worden. De palmkolen en paarse boerenkolen eindelijk op hun plek gezet. Dit omdat er eerst nog paprika planten op die plek stonden. Verder nog de laatste 2 paksoi planten geoogst. De tuin is nu wel wat kaal aan het worden. Maar dit jaar een stuk later dan normaal.
  19. @Petrasmoestuin Bij jullie is het kouder denk ik. We hebben toen in oktober dacht ik, 1 nacht rond het vriespunt gehad. Ik heb tooen alles afgedekt. Komende week wordt het echt kouder, ook overdag. De dubbele cijfers zijn er dan niet meer. Dus vandaar mijn beslissing.
  20. Ja, hé. Vind ik ook. En ze bleven maar kleuren. Maar in het weekend wordt het nu wel heel erg koud. Dus alles eraf gehaald.
  21. Ik heb ook mijn paksoi geoogst (geen foto genomen) en de laatste groene en half gekleurde pepers geoogst.
  22. Ja, dit zijn jouw zaailingen geweest. Erg blij met het resultaat.
  23. Bedankt. Mijn man wilde de border weer vrij hebben. Dus ik moest ze er nu wel uithalen. Ik heb her met 2 maanden weten te verlengen. Ik vind ze heel mooi wat grote betreft. Dus dit weekend was het tijd en mijn man weer blij. @Vrouwholle bedankt. Dit was voor mij ook de eerste keer met gied resultaat. Vorig jaar had mijn moeder ze (te laat) gezaaid. Ik had toen een vuist dikke knolselderij. Ik had er geen zaad van dit jaar, maar geruild op de MTFD in het voorjaar. Ik heb nu inmiddels wel eigen zaad gekocht en komend seizoen kan ik dus zelf zaaien. Ik zaai er genoeg, ook voor mijn tante en moeder. Ze hebben beiden al een bestelling geplaatst bij mij 😃
  24. Alle paprika's (niet op de foto) en een deel van de pepers geoogst. Verder nog de knolselderij geoogst. De pepers De knolselderij met blad De knolselderij zonder blad

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.