Geplaatst: 4 september 201312 j Hoi kan je een aubergine binnen laten overwinteren. Of kan ik beter begin voorjaar nieuwe zaaien. De plant die ik nu heb is bij de albertheijn gekocht en deze doet het nu nog steeds goed er zitten zelfs nog 6 vruchten aan ook. Groetjes jessica
Geplaatst: 6 september 201312 j Ik heb het allebei een keer geprobeerd, maar er was geen verschil tussen de overwinterende aubergine of de opnieuw gezaaide. Er kwamen op het zelfde moment vruchten aan, dus ik heb zelf besloten gewoon elk jaar opnieuw te zaaien. Gardening is cheaper than therapy. And you get tomatoes!
Geplaatst: 6 september 201312 j Ik zaai ze elk jaar opnieuwkleine moeite binnen overwinteren geeft meer gedoe vind ik een beginner moet toch ergens beginnen en door jullie lukt het ook
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.