Ga naar inhoud

Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Hallo,

 

Ik heb voor het eerst een moestuin(tje) op mijn balkon. Er is veel meer opgekomen dan verwacht waardoor er een behoorlijk ruimte gebrek is ontstaan. Om toch alles zijn plekje te geven groeit er nu van alles tot aan het plafond van mijn balkon. Zo moet ik straks mijn pompoen, watermeloen, suikermeloen en olijfkomkommers gaan opbinden in panty's. Nou heb ik dit nog nooit gedaan, heeft iemand hier tips voor?

 

Overig kom ik uit Amsterdam en heb ik al veel mee kunnen gluren bij mijn moeder Piroska. Ik ben gek op plantjes en hoop hier veel te kunnen lezen en zien over/van andermans tuin creativiteiten.

 

Liefs,

 

Piroska's dochter

Geplaatst:

Hee wat leuk! Welkom dochter van Piroska!

Leuk balkonnetje zo.

 

De foto's draaien omdat je die met de smartphone/tablet hebt gemaakt? Daar hebben meer mensen last van... heb je ze eerst op de pc gezet of direct vanaf je phone/tablet geplaatst?

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

×
×
  • Nieuwe aanmaken...