Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Bor stelt zich kort voor.

Featured Replies

Geplaatst:

Hallo, mezelf ook maar even netjes voorstellen .

 

Sinds een tijdje lees ik mee als gast, met enige regelmaat kom ik hier om informatie te zoeken. De eerste indruk is dat het gezellig forum is, met voldoende activiteit en nuttige informatie.

Dus daarom deze week heb ik een account aangemaakt en hoop zo nu en dan ook wat bij te dragen.

 

Sinds een aantal jaar tuinier ik op m2, vooral radijsjes, tomatenstruikjes, aardbeien en kruiden. Maar nu is het grote werk begonnen, sinds November 2014 heb ik een volkstuintje weten te bemachtigen . De bedoeling is dat het een combinatie wordt van vlindertuin en kindermoestuin. De eerste start van de vlindertuin is al gemaakt en daar ga ik dit jaar mee verder. De kindermoestuin staat pas in 2016 op de planning.

De tuin is 9 bij 11 vanuit het zuiden is het helemaal open en vanuit het noorden wordt de tuin beschut daar een geluidswal, de bodem bestaat uit klei.

 

Ik kijk al uit naar het aankomende tuinierseizoen.

Geplaatst:

Welkom foto's zijn altijd welkom

Groen

Geplaatst:

Welkom en we zijn gek op foto's.

Onkruid bestaand niet, het is slechts ongewenste vegetatie en het verschil tussen een bloem en een onkruid is een oordeel. www.peperschrift.nl

Geplaatst:

Als je info zoekt kom je inderdaad zeer vaak dit forum tegen Leuk dat je er nu deel van uitmaakt, lukken de tomaten goed?

Geplaatst:

Welkom!

Geplaatst:

Dankjullie, ik ga nog even uitvogelen hoe dat hier gaat met de foto's.

 

@geertlaurant: De tomaten houd ik in potten, deze staan lekker beschut vlak tegen een muur die ook wordt opgewarmd door de zon. Als er heel veel regen wordt voorspelt of wind, dan zet ik deze vaak even onder het afdak.

Dit jaar zal ik nog geen tomaten gaan proberen in de moestuin, maar in mijn achtertuin komen er dit jaar zeker weer een paar struikjes.

Geplaatst:
Geplaatst:

Dit was de start in november, in de tussentijd is er al wat veranderd ten goede, maar daar heb ik nog geen foto's van.

 

pb220202.jpg

Geplaatst:

Weer wat geleerd, zelf drink ik liever een biertje of een glas rum

Geplaatst:

Proost! en Welkom!

Leuk dat je ook een vlindertuin maakt. Ben benieuwd naar de foto's deze zomer.

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.