Geplaatst: 15 februari 201510 j ik zou graag willen proberen om wat druiven te stekken ,dus bij deze de vraag heeft iemand nog iets over hoor het graag! Groen
Geplaatst: 15 februari 201510 j Kan je gewoon wat "snoeihout" met goede ogen op gebruiken? Normaal kan je daar wel mee aan de slagroom om te stekken.
Geplaatst: 16 februari 201510 j Auteur Dat bedoelde ik ook ik dacht dat je het snoeihout ook al stekken noemde Groetjes jory Groen
Geplaatst: 16 februari 201510 j Is een ongewortelde stek hé Stuur je adresgegevens maar door per PB dan maak ik een envelopje klaar voor u. Is van de Saint-Laurent druif (blauwe wijndruif die uiterst geschikt is als zoete tafeldruif). Ik heb ook nog een blauwe (boskoop) maar die druiven vind ik zelf niet zo lekker (zurig).
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.