Geplaatst: 15 maart 201511 j Hoi, ik heb anderhalve week geleden peultjes die ik binnen had opgekweekt tot 10 centimeter hoge plantjes, buiten uitgeplant in een vierkante meter bak. Sinds een paar dagen zijn de blaadjes aan de randen bruin geworden. Hoe kan dit? Is het te koud s'nachts? De tuinbonen lijken nergens last van te hebben.
Geplaatst: 16 maart 201511 j Eens een plantkalender erbij halen?Denkelijk heeft de vriezeman ze wat bijgeschilderd. Voor al de schone meiskes ne zoen, en voor de ventjes ne pol.
Geplaatst: 16 maart 201511 j Auteur Ik heb ze in een vierkante meterbak staan waarin een dun laagje koemestkorrels in de middelste laag zit, maar volgens mij is het toch inderdaad bevriezing. Gaat dit de oogst straks beïnvloeden, en kan ik beter nieuwe plantjes zaaien?
Geplaatst: 16 maart 201511 j Auteur Ja ik zie nu op mijn zaaikalender dat ik ze had moeten beschermen in maart en april
Geplaatst: 16 maart 201511 j Auteur Hoi hier nog even een foto.. bij nader inzien valt het nog mee denk ik. Maar ik zou toch graag willen weten of het beter is om nieuwe plantjes te zaaien. Wat denken jullie?[/url]
Geplaatst: 16 maart 201511 j nou ziet er wel goed uit, mi, lekker laten gaanals het warmer wordt gaan eventuele nieuwe toch als een speer
Geplaatst: 16 maart 201511 j Deze zou ik ook laten staan hoor, alleen wat beschermen als het nog gaat vriezen. Voor al de schone meiskes ne zoen, en voor de ventjes ne pol.
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.