Geplaatst: 26 februari 20178 j Omdat ik mijn enthousiasme even niet kon temperen, heb ik J.l. vrijdag tuinbonen gezaaid. Qua tijdstip wellicht iets te vroeg. De goed voorbewerkte grond was bij het zaaien ietwat vochtig, echter is er gisteren én vandaag behoorlijk wat regen op gekomen. Mijn angst is dat de gezaaide tuinbonen gaan verrotten. Nu overweeg ik om het met vliesdoek of met anti-worteldoek af te dekken. Vliesdoek is doorlatend voor vocht, licht en lucht. Anti-worteldoek zal dat ook wel zijn, echter is het ook, vanwege de kleur, warmte verhogend. Wat adviseren jullie mij te doen? Bij voorbaat hartelijk dank, https://www.facebook.com/FritsiesMoestuin Nil volentibus arduum.
Geplaatst: 26 februari 20178 j Niks doen. Tuinbonen kunnen al gezaaid worden, die kunnen wel wat hebben.Als de grond goed gedraineerd is, dan is het geen probleem als de grond even wat te vochtig is.
Geplaatst: 26 februari 20178 j Auteur Bedankt, dat stelt mij gerust. https://www.facebook.com/FritsiesMoestuin Nil volentibus arduum.
Geplaatst: 26 februari 20178 j Ik heb vandaag ook tuinbonen gezaaid. Buiten heb ik ze nog even met wat vliesdoek afgedekt, ook vanwege het weer. Storm en regen. Wie weet is het net wat comfortabeler voor de boontjes. Over een aantal dagen haal ik het er weer af.Ik heb overigens ook binnen gezaaid. Eens kijken wat de verschillen zijn. met groene groet, koolrabihttps://zolekkergezond.nl/
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.