Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Featured Replies

Geplaatst:

Goedemiddag allemaal,

 

Even voorstellen , ik ben Jeannette en deze site trok mijn aandacht allemaal ,tuinliefhebbers, met respect voor elkaar of je nu ervaren bent of beginneling . Ik woon in het noorden van het land en kom van origine van de Veluwe da's heeel andere grond!

 

 

Sinds 4 jaar eindelijk weer in de tuin! Vanwege zeer ernstig COPD kon ik niet meer in de tuin werken,

en iedere tuinliefhebber weet hoe dat voelt. Maar na een ingreep met ventieltjes kan ik weer voorzichtig [met zuurstof] in de tuin!!

 

Ik ben nog niet aan foto's toe, maar dat komt nog wel. Ik heb wel een vraag waar ik nog geen antwoord op heb, wellicht kan ik die hier vinden?!

Vorig jaar had ik 4 vrucht boompjes online gekocht, maar nu zat er in 1 appelbloesemluis helemaal vol, ik las dat het dan ook in de wortel zit

en dus heb ik 'm weggedaan, Maar kan ik die aarde dan nog wel gebruiken of moet die afgevoerd?

 

vriendelijke groet en b.v.d.

Jeannette

Geplaatst:

Hallo Jeannette, welkom hier op dit forum:-)

 

Wat jammer dat u dat appelboompje al weggedaan heeft, dat was wellicht niet nodig geweest...u had bijvoorbeeld bieslook onder uw appelboom kunnen aanplanten, dat scheelt een stuk!

 

Verder denk ik dat u de grond waar het boompje gestaan heeft gewoon weer kunt gebruiken, maar wellicht wat anders erin zetten, bijvoorbeeld een aalbessen struik of goudsbloemen...

 

http://www.houtwal.be/vakartikels/boekbesprekingen/goede_slechte_buren_combinatieteeltenfruit.htm

 

Succes Jeannette!

Geplaatst:

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.