Celine Geplaatst: 14 juni 2018 Geplaatst: 14 juni 2018 Goedenavond allen, Hier weer even een vraagje van mij. Dit jaar heb ik voor het eerst 2 komkommerplanten buiten in pot staan (zonder afdak of iets dergelijks) tegen mijn verwachting in groeien ze gestaag (zo'n 2 meter zijn ze nu) snoei ze wel een beetje want heb niet mega veel plek. Nu het volgende ik heb geen idee wat het voor soort is omdat ze uit de ah moestuintjes komen! Geen idee hoe groot ze dus ongeveer moeten worden?? Zie onderstaande foto's, hoe kan ik zien dat hij klaar is om opgegeten te worden?? Alvast bedankt voor de reacties! Quote
RobO Geplaatst: 15 juni 2018 Geplaatst: 15 juni 2018 vlak voordat ie gelig wordt dat weet je bij je 2e komkommer Quote
bonnie f Geplaatst: 15 juni 2018 Geplaatst: 15 juni 2018 Ik vind onrijpe komkommers en augurken een beetje droog en hol aanvoelen en klinken. Daar ga ik op af. En experimenteer een beetje. Dat us zeer leerzaam. Quote Men zegt wel: “Je bent wat je eet, maar wie wil er nu een krop sla zijn?”
Celine Geplaatst: 16 juni 2018 Auteur Geplaatst: 16 juni 2018 Top bedankt voor jullie reacties! Quote
Aanbevolen berichten
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.