Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Featured Replies

Geplaatst:

Beste mensen,

 

Ik heb een grote tuin met een deel volgezet met groot en klein fruit, als een soort voedselbosje. Ik wil aan de rand graag aardpeer laten groeien.

 

Vraag is nu: hoe kom ik aan aardpeer? Ik lees over rassen en dat er wel veel kwaliteitsverschil onderling is. Ik zie dat alleen Vreeken wat rassen verkoopt, maar daar heb ik heel slechte ervaringen mee.

 

Wie heeft er ervaring met aardpeer? Weet iemand een leverancier of wil iemand ruilen tegen een stekje van wijnbes, dwergkwee, braam of iets anders nog wellicht?

 

Ik hoor het graag!

 

Mijn voedselbos onder dit topic

 

Geplaatst:

Je hebt inderdaad verschillende aardpeerrassen. Heb zelf 4 soorten in de tuin, maar weet de namen niet meer, beken ik. Ik heb 2 paarse soorten, een grote en een kleine. De grote soort geeft mooi grote en regelmatig gevormde aardperen. Makkelijk te schillen en daarom mijn favoriet! De 2 gele soorten geven grilliger gevormde aardperen die lastiger te schillen zijn.

 

De aardperen zitten bij mij in de grond en lopen alweer uit. Of het nu een goed moment is om die op te graven en te versturen, weet ik niet. Normaal doe ik dat in de wintermaanden, als de aardperen in rust zijn. Mocht het niets uitmaken (voor de groei), dan kan ik wel wat opgraven en versturen. Ik hoef er niks voor terug.

Geplaatst:

Kun je nu nog wel versturen, kunnen tegen een stootje. 

Geplaatst:
  • Auteur

Nou, Flup, dat zou super zijn! Ik betaal je natuurlijk de verzendkosten. Ik DM je even.

Mijn voedselbos onder dit topic

 

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.