Geplaatst: 10 oktober 201114 j IS het normaal dat de rabarber nu al bezig is met afsterven? Wat is onkruid?Iets wat je niet moet zaaien maar toch uitkomt.
Geplaatst: 10 oktober 201114 j Of het normaal is weet ik niet, maar hier zijn beide rabarberplanten al helemaal 'weg'.
Geplaatst: 10 oktober 201114 j Auteur Ok,normaal dus want dit gebeurt elk jaar maar dacht dat het nogal vroeg was Wat is onkruid?Iets wat je niet moet zaaien maar toch uitkomt.
Geplaatst: 10 oktober 201114 j Auteur Bij wie is dit nog? Wat is onkruid?Iets wat je niet moet zaaien maar toch uitkomt.
Geplaatst: 11 oktober 201114 j Hier gaan ze ook zo langzaamaan 'dood'. Giga-gaas.nl facebook.com/Veldvarkens
Geplaatst: 11 oktober 201114 j Dat is dus heel normaal Jim zoals je leest. Hier begint de planten langzaam wat te verwelken, er zal uiteindelijk niks boven de grond van de plant overblijven. Het kan dus handig zijn om er even een stok bij te steken zodat je precies weet waar ze staan bv. ivm met schoffelen of zo, zodat je hem niet kapot steekt of ivm bemesting etc. Sommigen willen rabarber ook nog wel eens forceren (vervroegen) en dan is het ook wel handig om precies te weten waar de plant staat! Even a broken clock is right twice a day
Geplaatst: 11 oktober 201114 j Auteur Ok,wanneer komen dan die neuzen waar ze het over hebben? Wat is onkruid?Iets wat je niet moet zaaien maar toch uitkomt.
Geplaatst: 11 oktober 201114 j Dat is lastig te zeggen, heeft natuurlijk met de temperatuur te maken in het voorjaar, maar ook met welke rabarberplant je hebt, maar gemiddeld genomen geloof ik maart. Even a broken clock is right twice a day
Geplaatst: 11 oktober 201114 j Jim, onderstaande foto heb ik vorig jaar op 21 maart gemaakt, en toen had ik de 'neuzen' al ongeveer een week daarvoor bij de buurman gestoken. En ik heb vandaag toevallig de vergane bladeren van mijn rabarber opgeruimd. Er is nog 1 plant die er vrij fier bijstaat, de rest is op een of twee stengels na weg. VeuvecoudercDe weduwe in 2012 blog/veuvecouderc/
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.