October 18, 201114 yr Gezocht afgesneden onbewortelde kopstekken Salvia en dan geur/smaak honing-meloen, ananas en zwartebes.Eventueel andere vruchtsmaken maar die ken ik zelf niet. Players only love you when they're playing.
October 18, 201114 yr Moet je die niet van het voorjaar stekken? Mijn ananassalie ziet er niet meer uit, daar kan ik geen frisse stekken meer van nemen. Ik heb er voor mezelf wel 3 stekjes afgehaald, want vorig jaar is mijn plant de winter niet goed doorgekomen in huis. De stek heeft de hele winter op water gestaan, en in het voorjaar heb ik van die stek weer een stek genomen die weer mooi is gaan groeien. Giga-gaas.nl facebook.com/Veldvarkens
October 18, 201114 yr Author Gaaf Dennis, @ Jorieke nee dat kan nog net dat stekken pas nog van Jorg de meloenpeer gestekt ging super goed/vlug, je moet wel een kasje hebben warmbeschut plekje maar gaat prima.Volgende week krijg ik nog van een mevr. die zelf ze dan ook stekt 8 soortjes geurgeraniums endat is vergelijkbaar beetje kruidachtige planten die niet geheel winterhard zijn kunnen nu voor de echte winterstek maar moeten wel vorstvrij overwinteren. Players only love you when they're playing.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.