diesel4666 Geplaatst: 13 september 2021 Geplaatst: 13 september 2021 Al een tijd van plan om een nieuwe appelboom te planten. Vind het enorm moeilijk om het juiste ras te vinden. Ik heb wel eens gehoord van proefdagen. Heeft er iemand weet van locaties waar je appels kan gaan proeven/testen? Quote
Arja Geplaatst: 13 september 2021 Geplaatst: 13 september 2021 https://www.tolderas.nl/fruitshow/ 2 Quote
weknow Geplaatst: 13 september 2021 Geplaatst: 13 september 2021 https://boomkwekerijdelinde.be/ De eigen oogst van bewaarappels en peren ligt in een schuur om te kunnen proeven als je er bomen wil aanschaffen. 1 Quote In mijn moestuin heers ik als een tiran.Wie niet luistert wordt onthoofd of uitgetrokken.Wie gehoorzaamt wordt opgegeten.De ondergrondse organismen houd ik te vriend, om mijn macht te behouden.
weknow Geplaatst: 13 september 2021 Geplaatst: 13 september 2021 https://www.dagjeweg.nl/tip/4645/Museumtuin-fruitbomen-'t-Olde-Ras https://www.tolderas.nl/ Hier in Doesburg is een soort fruitmuseum met een grote collectie bomen. Absoluut de moeite waard om te bekijken. Waar fruit aan de bomen hangt of net gevallen op de grond ligt mag je gerust een nemen om te proeven. Zeker een aanrader voor een paar interessante uurtjes voor echte fruitliefhebbers!!! Quote In mijn moestuin heers ik als een tiran.Wie niet luistert wordt onthoofd of uitgetrokken.Wie gehoorzaamt wordt opgegeten.De ondergrondse organismen houd ik te vriend, om mijn macht te behouden.
Skadril Geplaatst: 13 september 2021 Geplaatst: 13 september 2021 17 oktober @ Tuinbouwschool Melle bij Gent: Nationale Fruittentoonstelling van de Boomgaardenstichting. Altijd wel wat leuk rassen te proef en koop. 1 Quote
diesel4666 Geplaatst: 17 september 2021 Auteur Geplaatst: 17 september 2021 Alvast bedankt allemaal. Toevallig ook niet iets soortgelijks in Belgisch Limburg? Quote
Aanbevolen berichten
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.