Geplaatst: 14 maart 201213 j Een klein vraagje over knoflook waar ik niet het antwoord op kan vinden in andere topics.heeft knoflook voorkeur voor een standplaats? Zon? Volle schaduw? En direct de vraag; Slakken vormen geen gevaar denk? Of vreten die het knoflook-loof ookal op? Alvast bedankt. > Planten kopen? Doe het bewust!
Geplaatst: 14 maart 201213 j Dennis, Knoflook moet op een open (zonnige) plek staan. Licht is bij knoflook (en bijv ook uien) heel belangrijk voor de groei. Ook de juiste plantafstand (15-25 cm) is van belang. Als je knoflook uitplant op een schaduwrijke plaats, dicht op elkaar of met veel onkruid zal je dat zeker terug zien in het formaat en de bolvorming op zichzelf. Dus zonnige standplaats, geen halfschaduw of volle schaduw
Geplaatst: 14 maart 201213 j Slakken blijven hier van de knoflook af en er slijmen er hier genoeg rond.
Geplaatst: 14 maart 201213 j Ik heb vorig jaar mijn aardbeien beschermd tegen slakken met een omheining van knoflook... http://www.facebook.com/JasminSoap https://jasminsoapstudio.com/
Geplaatst: 14 maart 201213 j Auteur Ik heb vorig jaar mijn aardbeien beschermd tegen slakken met een omheining van knoflook... En dat werkte? Hoe dicht plant je ze dan op elkaar? Misschien iets op m'n sla te beschermen > Planten kopen? Doe het bewust!
Geplaatst: 17 maart 201213 j Auteur Knoflook... Kan natuurlijk ook in een bak als je de teentjes genoeg ruimte geeft. Moet hier denk wel in een bak omdat ik ze anders niet echt genoeg zonlicht kan geven Wat denken jullie van zo'n tray met 1 teentje per vakje? Of word dat te krap? > Planten kopen? Doe het bewust!
Geplaatst: 17 maart 201213 j Dennis: Dat is een tray waar weer potjes in moeten/kunnen. Hij is veel te ondiep om iets in te laten groeien. Giga-gaas.nl facebook.com/Veldvarkens
Geplaatst: 17 maart 201213 j Knoflook... Kan natuurlijk ook in een bak als je de teentjes genoeg ruimte geeft. Moet hier denk wel in een bak omdat ik ze anders niet echt genoeg zonlicht kan geven Wat denken jullie van zo'n tray met 1 teentje per vakje? Of word dat te krap? Ik heb in oktober een kleine 30 twentjes in 10 cm potjes gedrukt en een paar weken geleden in de volle grond overgezet. Het voordeel vond ik dat ik de knoflook met -20C in de schuur kon zetten. Heilige boontjes, ik eet ze rauw!
Geplaatst: 17 maart 201213 j Auteur Nouja, wel iets aan vollegrond hoor Alleen alle stukjes vollegrond waar het zonnig is zijn al bezet ... Wil te veel denk > Planten kopen? Doe het bewust!
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.