Ga naar inhoud

Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Vandaag las ik dat het voor winterwortelen nu al te laat is om te zaaien, op mijn zakje staat Mei. Nu heb ik in Mei de ruimte er nog niet voor,zou het erg zijn om deze in Juni [laat] te zaaien of wordt het dan niets?

Geplaatst:

Dat kan nog wel hoor! Zou het niet later doen dan laten we zeggen begin Juni, anders is er niet genoeg tijd om daadwerkelijk een peen te vormen.

(die van mij piepen net boven... )

Geplaatst:

Zie net dat je vnl. in bakken kweekt, dan zou ik het zeker nog wel iets later durven hoor. Kiemt lekker snel in de `potgrond` (bij mij in de koude klei, deden ze er bijna 5 weken over!) Daarbij als we een zacht najaar hebben en je de nattigheid en koude buiten kan houden, verleng je het seizoen en kun je een beste peen verwachten!

Als het seizoen te kort blijkt te zijn heb je mini winterpeen, ook lekker!

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

×
×
  • Nieuwe aanmaken...