Geplaatst: 10 uren geleden10 u hoi, ik ben Jos. Ik woon in Boxtel en heb sinds een paar jaar een (kleine) moestuin. In eerste instantie begonnen via “Makkelijke Moestuin” maar ben nu meer en meer ook andere groenten te kweken en verbouwen.Dit jaar voor het eerst pompoenen gekweekt (diverse soorten) en met succes: de grootste (hokkaido pompoen) was 13 kg. Maar ook de muskaatpompoenen doen het goed. Leuk om ervaringen en tips van andere moestuinders te lezen.
Geplaatst: 9 uren geleden9 u Welkom!Zou het kunnen dat die pompoen van 13 kg een ander dan een Hokkaido is? De Hokkaido is een kleine soort. Staat hij op de foto?
Geplaatst: 2 uren geleden2 u Jos welkom hier. Ja ik ben ook een jaartje begonnen met de MM, maar het eerste jaar ook gelijk stout gedaan door allerlei andere groente toe te voegen. Dat ga jij ook vast doen als je op dit forum zit, je leest zo veel leuke berichten en krijgt zo veel ideeën, dat je tuin te klein wordt en je bakken te laag als je die tenminste van de MM hebt. Dat hoeft natuurlijk niet. Laat je tuin eens zien a.d.h.v. foto's. Dat vinden wij allen leuk.
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.