Ga naar inhoud

Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Hoi,

 

Ik heb sinds een tijdje een stukje volkstuin gehuurd.

Het probleem is echter, er staat veel onkruid in. En niet zomaar veel onkruid, ik kom er met mijn spade nauwelijks in

Met een beetje wieden kom ik er denk ik dus niet.

Ben het nu aan het wegzeizen en wil het laten ploegen en dan wintergroenbemesters erop laten groeien maar de wortels zullen dan nog lang niet dood zijn. Weet iemand wat ik moet doen?

Geplaatst:

Er zijn al best veel onderwerpen over onkruid en discussies hoe hier vanaf te komen. Ik zou zeggen gewoon blijven plukken Maar ehm gebruik de zoekfunctie rechtsboven in beeld even dan vind je vast wel een stuk of 10 topics over onkruid.

Geplaatst:

Matis, ik dacht begrepen te hebben dat je ook geïnteresseerd bent in permacultuur(achtige) oplossingen. Je zou kunnen proberen om aan een laag karton en een laag stro te komen. Het onkruid zeis je af, dan leg je het karton dubbeldik en overlappend over de grond en daar stro op. Ik ben ooit zo pompoenen gaan kweken, zo direkt op de boomgaardvloer en daarna had ik mooie rulle aarde. Ik had geen kweekgras in de boomgaard. Grote stukken karton kan je in bv Fietsenwinkels vinden..stro zal je moeten kopen denk ik. Wel goed opletten of je er niet al te veel slakken onder hebt.

We zijn allemaal kinderen van de Aarde  🌎

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

×
×
  • Nieuwe aanmaken...