Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Moestuin Forum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Hoi,

ik heb sinds twee jaar een moestuin. Ben tussendoor wel gewisseld van volkstuinencomplex omdat op het eerste alles continu onder water stond. Zonder regenlaarzen kon ik niet door de slootjes cq over de paadjes lopen. Wat niet verdronk, deed het wel goed, maar de grond was erg zwaar, en het lukte me niet om het 135 m2 grote landje fatsoenlijk bij te houden.

Mijn nieuwe stek van 100 m2 is een stuk droger, maar ook minder vruchtbaar, helaas. Dat is het enige minpuntje, voor de rest is alles fijner: de tuin is dichterbij, de lichtere grond maakt 'm makkelijker te bewerken, ik heb 'm samen met een buurvrouw en ik heb er een moestuinkist, wat een hoop gezeul scheelt

Van de eerste plek heb ik een zwarte bes meegenomen die het afgelopen jaar ook op de nieuwe stek fantastisch heeft gedaan.

Hopelijk krijgen we dit jaar de slag wat beter te pakken en krijgen we ook hogere opbrengsten van de andere gewassen.

Maar nu eerst spitten (om de mest in de grond te werken, het ligt er al op) en bedenken hoe we de erwten en peulen gaan beschermen tegen vogels en muizen!

Groet,

Mickey

Hee Mickey, welkom!

 

Die slag krijg je vast snel te pakken hier, alleen al van het lezen van alle berichten wordt een mens enthousiast...

 

Marijke.

Door een klein beetje zon kun je veel regen vergeten.

Welkom ! Samen met een buurvrouw lijkt me wel een heel gedoe, maar leuk hoor.

Welkom Mickey!

 

Tegen vraat heb je planthoedjes, of je kan natuurlijk stokken erbij prikken met aluminiumfolierepen eraan (vogels). Of gewoon afdekken met vliesdoek oid. Als de plantjes zo'm 15-20 cm zijn vinden de vogels ze al niet meer zo boeiend (hier tenminste...).

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.