Ga naar inhoud

Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Hoiiii, wou jullie ook vragen heb gisteren spinazie campania hybide f1 gezaaid waneer kan ik mijn eerst oogst verwachten doosje zegt november klopt dat wel , ik had al begrepen niet wachten met oogsten tot er een bloemstengel aan komt

Geplaatst:

Sterker: als je ze niet oogst en de dagen lengen en het wordt warmer, dan gaan je plantjes in bloei schieten en ben je te laat.

In mijn moestuin heers ik als een tiran.

Wie niet luistert wordt onthoofd of uitgetrokken.

Wie gehoorzaamt wordt opgegeten.

De ondergrondse organismen houd ik te vriend, om mijn macht te behouden.

Geplaatst:

Het verschilt wat per groente, maar meestal is bij blad- en wortelgewassen bloei het einde van de teelt.

Het gewas wordt stugger en houterig en is niet meer mals, of het wordt bitter of wrang en de smaak wordt veel minder.

 

Kortom: Je kunt het nog wel opeten, maar het lekkere is er van af.

In mijn moestuin heers ik als een tiran.

Wie niet luistert wordt onthoofd of uitgetrokken.

Wie gehoorzaamt wordt opgegeten.

De ondergrondse organismen houd ik te vriend, om mijn macht te behouden.

Geplaatst:

Neem vooral ook es een handje zo geplukte blaadjes en eet het ter plekke op. Héérlijk, en verser kan niet. Een aanrader ! ( niet zelf bedacht, een mede-forummer heeft me er op geattendeerd : doen ! )

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

×
×
  • Nieuwe aanmaken...