Geplaatst: 20 mei 201313 j Voor mezelf en voor een activeringscentrum waar ik in de moestuin help had ik pompoenen gezaaid van drie soorten pompoenen drie zaden.Verleden week hebben we de plantjes gezet en nu zijn ze allemaal dood... Hoe het kan begrijp ik niet maar ik wil het graag nog eens proberen maar ik heb geen zaden meer... Zeg maar wat je er voor terug wilt!
Geplaatst: 20 mei 201313 j Auteur De pompoenzaden die ik zelf nog dacht te hebben en die ik ook nog aangeboden had aan Bert, bleken bol-courgette zaden te zijn
Geplaatst: 20 mei 201313 j hoi meekjeik heb nog 6 uchiki kuri pompoenzaden voor jestuur maar een pbtje als je ze wilt hebben
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.