Geplaatst: 22 mei 201313 j Hallo iedereenik heb vandaag 2 geulen gemaakt op mijn tuintje. Dit omdat ik erg veel last had van een grote plas water op mijn tuin als het flink heeft geregend Een tuinder kwam met het idee om rondom mijn tuin dus een geul te leggen., maar ik wil het graag opvrolijken, Zo'n kaal iets is ook saai. Nu zit ik te denken om het te bezaaien met akelei,akkeranden mengsel en of bijenzaad.Heeft iemand hier ervaring mee? Even voor de info, ik heb kleigrond!
Geplaatst: 22 mei 201313 j Ik zit ook op de klei,heb je ergens een plas staan.Dan een gat met een boor draaien en daar grind in stoppen.
Geplaatst: 23 mei 201313 j Ik zit ook op echte Zeeuwse klei maar plassen heb ik nooit staan omdat ik mijn land bol leg. De ene kant naar een klein slootje en de andere kant op naar een geul die langs alle tuinen gaat. Volgend jaar met spitten en frezen dus goed je land bewerken
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.