Maart Zaaien
8 maart:
Vandaag helaas niet naar de tuin want moest thuis nog aan het zaaien zolang het nog vruchtmiddag was.Vind het tot nog toe wel handig zo'n kalender die me verteld wannéér ik wát mag doen. Hoef ik niet álles zelf te bedenken en beslissen.
Gezaaid:
Paprika Oranje (Barancio)
Paprika Rood
Paprika Sweet Lilac Bell
TomatenPaprika (nog een keer)
Tomatillo Purple
Tomaten:
Andrina
Sprite
Yellow Taxi
Thumbler Red
San Marzano
Besjestomaat (World's Smallest)
En ondertussen gaan de op 28-2 gezaaide pepers nog helemaal niet goed. De verwarming staat nu natuurlijk ook niet zo hard te brullen als toen het vet vroor... Heb nu de thermostaat al graadje hoger gezet, speciaal voor de plantjes.
Gisteren 9 maart een plekje voor de peulen gemaakt. Vóór:
Ná:
Peulenpaleis is klaar, heb er nog wat mest ondergespit (lag toch in de buurt), peultjes zitten in de grond, krijgen later nog rijshout ertussen om tegenaan te groeien.
In het kasje komen de spinazie, rucola en aspergesla ook op.
En dit komt bij mijn moeder vandaan. Helaas die weckset niet gewonnen dus moet ik het maar bijelkaar rapen Had al wat potten en deksels, hebben nu elastieken en klemmen gevonden én een thermometer. Andere apparaten (+ prachtig oud schortje van moeders) handig voor verwerking van oogst.
Beter fototoestel te leen en dus ook wat scherpere fotooz nu
Eerste pepertjes met echt blaadjes.
Blackie controleert of het wel warm genoeg is in de vensterbank.
2 Comments
Recommended Comments