Ga naar inhoud

Bit's Heaven

  • updates
    208
  • reacties
    522
  • bezoekers
    6869

27 februari 2013


Bit

8449 weergaven

Nieuwe seizoen : 2013

 

Ben al even bezig. Tijdens de lange vorst beschoeiing laten zetten op tuin 2; de nieuwe tuin naast de oorspronkelijke. De buurman vertrok. Huisje en kasje en toebehoren ( oa een diesel waterpomp, gereedschap ed ) overgenomen. 300,-

De nieuwe tuin ga ik niet ophogen, wat ik bij tuin 1 wel gedaan heb. Dan hou ik me vast aan de wisselteelt zoals toegepast door de vorige eigenaar. Dit jaar dus een vak aardappelen, bonen, kolen en diversen ( ui / peen sla , andijvie, whatever.

 

Tussen deze tuin en de tuin van de buurvrouw is ooit de haag gesloopt. Die heb ik reeds nieuw gepoot weer. 24m Acer Campestre. Ik hou wel van duidelijke afscheiding en het breekt de wind ook iets.

 

Aan de waterkant , langs de nieuwe beschoeiing heb ik het weer dicht gelegd met gronddoek. Op de linker tuin ( 1 jaar oud nu ) ligt dat deel nog dicht. Dat gaat er van de zomer af. Heeft het anderhalf seizoen dicht gelegen en mogen alle pispotten en brandnetels wel dood zijn. In dat vak komen voornamelijk rozen, maar dat zal dan wel najaar worden; eerst daar maar es aan grondverbetering doen.

 

Verder al het zaad in huis inmiddels, de 1e spinazie ga ik komend weekend in de kas zaaien. Thuis zaai ik de 1e sla inmiddels; gaat ook de koude kas in.

 

dscn500833631361985043.JPG

 

de tuin van welke nu het 2e jaar in gaat

 

dscn500936981361985091.JPG

 

de tuin welke erbij gekomen is ( boven en onder )

 

dscn501268891361985066.JPG

3 reacties


Aanbevolen reacties

Schippersvrouw

Geplaatst: (aangepast)

Mooie stukken tuin Bit, en zo lekker aan het water. Ik wens je veel tuinplezier komen jaar

aangepast door Schippersvrouw
Jorg

Geplaatst: (aangepast)

Lekker hoor, nog een flink stukje grond erbij.

aangepast door Jorg
Goudsbloem

Geplaatst:

Wat een mooi plekje zo aan het water!

Gast
Voeg een reactie toe

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

×
×
  • Nieuwe aanmaken...